-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!
2017 02 23 /21:45

Eurolyga: įspūdingas Nando de Colo pasirodymas ir CSKA pergalė

Po nacionalinių taurės turnyrų pertraukos sugrįžo Eurolyga. Pergales namuose šventė Maskvos CSKA, Stambulo „Fenerbahče“ ir Belgrado „Crvena Zvezda“.
Nando De Colo
Nando De Colo / „Scanpix“ nuotr.

Pirmosiose vakaro rungtynėse Maskvos CSKA namuose 93:81 (26:14, 28:34, 15:12, 24:21) nugalėjo Tel Avivo „Maccabi“.

CSKA pirmavo visų rungtynių metu ir antrojo kėlinio pradžioje turėjo net 18 taškų pranašumą.

Rusijos klubui net 29 taškus pelnė komandos lyderis Nando de Colo. Dvigubą dublį surinkęs Kyle'as Hinesas pelnė 14 taškų ir atkovojo 11 kamuolių.

Septynioliktą pergalę iškovojusi CSKA užima antrąją vietą. Tiek pat pergalių turi ir lyderis Madrido „Real“.

Penkioliktą pralaimėjimą patyrusi Tel Avivo ekipa rikiuojasi trylikta.

CSKA: N.De Colo 29, K.Hinesas 14, M.Teodosičius 11, N.Kurbanovas 10.

„Maccabi“: S.Landesbergas 19, V.Ruddas 14, C.Iversonas 12, D.Smithas 11, I.Segevas 10.

Stambulo „Fenerbahče“ namuose 67:64 (22:22, 18:12, 7:22, 20:8) nugalėjo Pirėjo „Olympiakos“ ekipą.

Pirėjo krepšininkai sužaidė galingą trečiąjį kėlinį, kurį laimėjo 22:7, tačiau turkai nepasidavė ir ketvirtojo kėlinio viduryje persvėrė rezultatą.

Fantastišką pasirodymą surengė Stambulo klubo lyderis Bogdanas Bogdanovičius, kuris pelnė net 27 taškus ir pakartojo savo karjeros rekordą Eurolygoje.

Keturioliktą pergalę iškovojusi Turkijos ekipa Eurolygoje užima ketvirtą vietą.

Septintą pralaimėjimą patyrusi Graikijos komanda vis dar žengia trečia.

„Fenerbahče“: B.Bogdanovičius 27, L.Datome 17.

„Olympiakos“: E.Greenas 17, K.Papanikolaou 13, G.Printezis 10.

Belgrado „Crvena Zvezda“ namuose 77:58 (20:17, 28:12, 16:13, 13:16) nepaliko vilčių Stambulo „Galatasaray“.

Belgrado ekipai 17 taškų pelnė ir karjeros rungtynes sužaidė Branko Lazičius.

„Galatasaray“ padarė net 21 klaidą ir neturėjo jokių šansų prieš serbus.