2018 03 14

Eurolyga: „lietuviškasis“ Milano klubas neprilygo Madrido „Real“

Antradienio vakarą Eurolygoje prasidėjo 26-ojo turo dvikovos. Pirmajame mače „lietuviškasis“ Milano „Olimpia“ (9-17) klubas priėmė neseniai su Jonu Mačiuliu atsisveikinusį Madrido „Real“ (16-10) ir nesugebėjo atsilaikyti – 77:88 (17:25, 19:24, 18:19, 23:20).
Artūras Gudaitis
Artūras Gudaitis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Mindaugas Kuzminskas pralaimėjusių gretose žaidė 23 minutes ir pelnė 11 taškų (3/6 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo du ir perėmė vieną kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, du kartus prasižengė ir surinko 9 naudingumo balus.

Artūras Gudaitis per 22 minutes įmetė 7 taškus (1/6 dvitaškių, 5/5 baudų), atkovojo 5 kamuolius, blokavo 3 metimus, išprovokavo 3 pražangas, 3 kartus prasižengė ir surinko 9 naudingumo balus.

Mantas Kalnietis mačui nebuvo registruotas.

„Olimpia“: Curtisas Jerrellsas 18, Andrew Goudelockas ir Mindaugas Kuzminskas po 11, Vladimiras Micovas 10.

„Real“: Gustavo Ayonas 15, Facundo Campazzo 14 (11 rez. perd.), Jaycee Carrollas 12, Jeffery Tayloras 10.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams