2016 04 12

Eurolyga: Milošo Teodosičiaus šou garantavo CSKA pergalę

Eurolygoje prasidėjo ketvirtfinalio etapas. Pirmose serijos iki trijų pergalių rungtynėse Maskvos CSKA 84:74 (25:20, 19:20, 19:16, 21:18) nugalėjo Belgrado „Crvena Zvezda“ ekipą ir pirmauja 1:0.
Milošas Teodosičius
Milošas Teodosičius / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Po pirmosios rungtynių dalies CSKA pirmavo 44:40. Rusijos ekipą ant pečių nešė Milošas Teodosičius, kuris per du kėlinius pelnė 15 taškų ir pataikė visus penkis metimus.

Prieš lemiamą kėlinį CSKA padidino pranašumą iki 7 taškų. Belgrado ekipai neužteko jėgų rimčiau pagąsdinti geriausios šio sezono Eurolygos komandos. Maskvos klubas įsirašė pirmąją pergalę.

Belgrado ekipa pirmą kartą istorijoje pateko į atkrintamąsias varžybas.

CSKA dar nėra pralaimėjusi Belgrado ekipai. Tai buvo jau septinta Rusijos ekipos pergalė prieš „Crvena Zvezda“.

Antros serijos rungtynės ketvirtadienį bus žaidžiamos Maskvoje.

CSKA: M.Teodosičius 23, K.Hinesas 21, N.Kurbanovas 13.

„Crvena Zvezda“: S.Jovičius ir Q.Milleris po 14, T.Kinsey 11.