2016 04 01

Eurolyga: neįtikėtinas latvio tritaškis palaidojo Madrido „Real“

Penktadienį Eurolygoje buvo sužaistos dar trejos rungtynės. Jono Mačiulio Madrido „Real“ klubas patyrė skaudų pralaimėjimą ir apsunkino savo šansus žengti į kitą etapą.
Davis Bertanis
Davis Bertanis / „Scanpix“ nuotr.

F grupėje Vitorijos „Laboral Kutxa“ 89:88 (11:21, 25:25, 31:21, 22:21) nugalėjo Madrido „Real“ su Jonu Mačiuliu.

Atkakliose rungtynėse Madrido „Real“ po pirmojo kėlinio pirmavo dešimčia taškų, tačiau trečiajame kėlinyje pabudę Vitorijos krepšininkai sugrąžino intrigą.

Rungtynių pabaigoje Sergio Rodriguezas pataikė tik vieną iš dviejų baudos metimų ir leido Davisui Bertaniui tritaškiu išplėšti pergalę „Laboral Kutxa“ ekipai.

Jonas Mačiulis per beveik penkias minutes taškų nepelnė (0/1 tritašk.) ir kartą prasižengė.

Madrido klubas apsunkino savo šansus kovoti dėl vietos kitame etape.

„Laboral Kutxa“: M.Jamesas 27, I.Bourousis 25.

„Real“: S.Rodriguezas 18, S.Llullas ir G.Ayonas po 14, K.C.Riversas 10.

Kauno „Žalgiris“ 2-11

E grupėje Stambulo derbyje „Fenerbahče“ 90:86 (19:16, 18:18, 29:16, 24:36) nugalėjo „Anadolu Efes“.

Vienuoliktą pergalę iškovojusi „Fenerbahče“ ekipa jau yra užsitikrinusi pirmąją vietą grupėje.

Stambulo „Anadolu Efes“ jau praktiškai prarado viltis patekti į kitą etapą.

„Fenerbahče“: L.Datome 24, B.Bogdanovičius 21, P.Antičius 13, B.Dixonas 10.

„Anadolu Efes“: T.Heurtelis 14, C.Osmanas, J.Grangeris ir D.Brownas po 13, D.Šaričius 12.

Atėnų „Panathinaikos“ namuose 76:60 (20:5, 22:14, 16:18, 18:23) nugalėjo Zagrebo „Cedevita“ klubą.

Zagrebo klubas rungtynes pralaimėjo dar pirmajame kėlinyje, kai surinko vos penkis ir atsiliko penkiolika taškų.

Šiose rungtynėse buvo pagerbtas legendinis Eurolygos krepšininkas Dimitris Diamantidis. Eurolygos legendomis yra paskelbti Ramūnas Šiškauskas ir Šarūnas Jasikevičius.

„Panathinaikos“: J.Gistas 15, D.Diamantidis 10.

„Cedevita“: M.Arapovičius 11, T.Katičius 9.