2018 12 13

Eurolyga: „Olympiakos“ atsigriebė už nesėkmę Kaune, CSKA laimėjo rusų akistatą

Pirėjo „Olympiakos“ (7-5) krepšininkai sugebėjo užmiršti praėjusią savaitę patirtą pralaimėjimą Kaune. Ketvirtadienio vakarą Graikijos klubas Eurolygos mače namuose 88:81 (25:12, 23:34, 17:22, 23:13) pranoko Stambulo „Anadolu Efes“ (8-4).
Sergio Rodriguezas
Sergio Rodriguezas / „Scanpix“ nuotr.

Graikai labai sėkmingai pradėjo mačą ir pirmo kėlinio pabaigoje turėjo net 13 taškų pranašumą, bet buvusio žalgiriečio Vasilije Micičiaus vedami svečiai sugebėjo atsitiesti ir trečiajame kėlinyje netgi pirmavo.

Visgi lemiamą ketvirtį geriau žaidė „Olympiakos“.

Nugalėtojų gretose labai solidžias rungtynes sužaidė traumą išsigydęs kitas buvęs žalgirietis Axelis Toupane'as. Prancūzas įmetė 19 taškų ir buvo rezultatyviausias graikų gretose.

Svečių neišgelbėjo ir V.Micičiaus karjeros rungtynės. Serbas pelnė 24 taškus ir atliko šešis rezultatyvius perdavimus.

„Olympiakos“: Axelis Toupane‘as 19, Nikola Milutinovas 15 (9 atk. kam.), Georgios Printezis (11 atk. kam.), Vassilis Spanoulis (5 rez. perd.), Zachas LeDay‘us ir Janis Strelniekas po 10.

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 24 (6 rez. perd.), Shane‘as Larkinas 20, Adrienas Moermanas 9 (8 atk. kam.).

Kitame mače tarp dviejų Rusijos klubų užtikrintai triumfavo Maskvos CSKA (10-2), namuose 88:74 (24:17, 25:23, 26:13, 13:21) pranokęs Maskvos srities „Chimki“ (4-8).

Svečiams šioje dvikovoje nepadėjo lyderis ir rezultatyviausias Eurolygos krepšininkas Aleksejus Švedas.

CSKA: Danielis Hackettas 14, Sergio Rodriguezas 12, Cory Higginsas 11, Willas Clyburnas ir Nando De Colo po 10.

„Chimki“: Malcolmas Thomasas 15, Stefanas Markovičius 14, Tony Crockeris 13, Jordanas Mickey 12.

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?