2013 02 22

Eurolyga: sėkmingai rungtyniaujantis „Anadolu Efes“ privertė pasiduoti CSKA

Eurolygos „Top 16“ varžybų E grupėje septintąją pergalę iš eilės iškovojo Stambulo „Anadolu Efes“ (7/1) klubas, namuose 63:60 (16:22, 10:12, 15:12, 22:14) privertęs pasiduoti Maskvos CSKA (5/3) krepšininkus.
26-ų Milošo Teodosičiaus taškų CSKA pergalei nepakako
26-ų Milošo Teodosičiaus taškų CSKA pergalei nepakako / „Scanpix“ nuotr.

Po trijų kėlinių priekyje dar buvo svečiai, CSKA krepšininkai, kurie pirmavo 46:41. Lemiamą ketvirtį Turkijos krepšininkai pradėjo spurtu 12:5 ir išsiveržė į priekį (53:51). Nuo tos akimirkos komandos žaidė taškas į tašką, tačiau likus rungtyniauti minutei pirmavo „Anadolu Efes“ (59:58).

Abi komandos apsikeitė netaikliomis atakomis, o Jordanas Farmaras netrukus sumetė du baudų metimus (61:58). Milošas Teodosičius netrukus atsakė tuo pačiu, tačiau likus žaisti 7 sekundes J.Farmaro ranka dar kartą nesudrebėjo ir amerikietis įtvirtino savo ekipos pergalę.

„Anadolu Efes“: J.Farmaras (6/6 abudos) 15, J.Lucasas (11 atk. kam.) 14, S.Erdenas (7 atk. kam.) 10.

CSKA: M.Teodosičius (5/10 trit., 5 rez. perd.) 26, S.Kaunas (9 atk. kam.) 12, V.Micovas 7.

„Anadolu Efes“ klubui pergalei pakako tik dviejų per visą mačą įmestų tritaškių iš 15 (13 proc. taiklumas).

Pirmame mače Turkijos klubas buvo priverstas pripažinti rusų pranašumą 71:90, tačiau po to iškovojo visas septynias pergales.

Ši pergalė gali būti naudinga Kauno „Žalgirio“ krepšininkams, kurie dar žais su CSKA ir „Anadolu Efes“ ekipomis, tad galės atsirevanšuoti už pralaimėjimus.