2015 01 22

Eurolygoje Mindaugas Kuzminskas su „Unicaja“ patyrė skaudų pralaimėjimą Maskvoje

Vienas Ispanijos čempionato lyderių, Mindaugo Kuzminsko atstovaujama Malagos „Unicaja“ (0/4), ir toliau neranda kelio į pergales Eurolygos „Top 16“ turnyre. Ispanijos klubas F grupės rungtynėse Maskvoje 74:101 (26:31, 15:23, 11:21, 22:26) nusileido vietos CSKA (4/0).
Dėl kamuolio kovoja Mindaugas Kuzminskas ir Andrejus Voroncevičius
Dėl kamuolio kovoja Mindaugas Kuzminskas ir Andrejus Voroncevičius / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Unicaja“ geriau pradėjo rungtynes ir pirmajame kėlinyje ilgą laiką pirmavo, tačiau sužaidus 6 minutes keturi iš eilės A.Kauno taškai rezultatą persvėrė – 19:17. Apie minutę komandos žaidė lygiai (23:23), tačiau paskutines dvi minutes CSKA laimėjo 8:3 ir pirmavo 31:26.

Antrajame ketvirtyje svečiai priartėjo (33:34), tačiau tada pralaimėjo atkarpą 10:0 ir Rusijos ekipa susikrovė dviženklį pranašumą – 44:33. „Unicaja“ jį buvo kiek sumažinusi, tačiau CSKA ketvirtį užbaigė dviem tritaškiais ir pirmąją rungtynių dalį baigė turėdama solidžią persvarą – 54:41. Per du kėlinius CSKA pataikė 6 iš 10 tritaškių ir suklydo tik 4 kartus, svečiai padarė 9 klaidas.

Trečiajame ketvirtyje CSKA po truputį didino pranašumą ir prasidėjus paskutinei minutei jau pirmavo daugiau nei 20 taškų – 73:52. Ketvirtąjį kėlinį šeimininkai pradėjo dar galingiau ir po trijų minučių jų pranašumas priartėjo iki 30-ies taškų ribos – 86:57. M.Kuzminskas tada pataikė 5 taškus iš eilės, tačiau rimčiau pasipriešinti varžovams „Unicaja“ neturėjo nei laiko, nei galimybių.

Rimtą paraišką tapti savaitės MVP pateikė CSKA prancūzas Nando de Colo, surinkęs 28 taškus ir neprametęs nė vieno metimo.

M.Kuzminskas per 23 minutes įmetė 11 taškų (2/3 dvit., 1/2 trit., 4/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, išprovokavo dvi pražangas ir dukart suklydo. Su 16 balų jis buvo naudingiausias „Unicaja“ žaidėjas.

CSKA: N.de Colo (7/7 dvit., 4/4 trit., 2/2 baud., 2 atk. kam., 2 per. kam., 2 rez. perd., 32 naud.) 28, D.Nicholsas (3/4 trit., 5 atk. kam.), M.Teodosičius (14 rez. perd.) ir S.Kaunas (6/6 dvit., 5 atk. kam.) po 13

„Unicaja“: M.Kuzminskas ir W.Thomasas (5/6 dvit.) po 11, F.Vazquezas ir K.Vasileiadis (2/6 trit.) po 10.

F grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Maskvos CSKA (Rusija) 4 0 362:314
2. Pirėjo „OlympiaKos“ (Graikija) 3 0 224:187
3. Stambulo „Anadolu Efes“ (Turkija) 2 1 215:215
4. Stambulo „Fenerbahcw“ (Turkija) 2 2 309:289
5. Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (Rusija) 1 2 213:218
6. Vitorijos „Laboral Kutxa“ (Ispanija) 1 2 238:245
7. Milano „Emporio Armani“ (Italija) 1 3 272:319
8. Malagos „Unicaja“ (Ispanija) 0 4 282:328