2018 05 17

Eurolygos jaunimo turnyre „Lietuvos rytas“ nušlavė Belgrado ekipą

Ketvirtadienį Belgrade startavo Eurolygos jaunimo (iki 18 metų) turnyras „Next Generation“. Vilniaus „Lietuvos rytas“ pirmose rungtynėse 103:65 (30:16, 28:17, 28:16, 17:16) nugalėjo Belgrado „Mega Bemax“ bendraamžius.
Dovydas Sirvydis
Dovydas Sirvydis / Alfredo Pliadžio nuotr.

Rezultatyviausias Vilniaus ekipoje buvo 17 taškų surinkęs Gediminas Mokseckas. 16 taškų pridėjo Deividas Sirvydis.

Kitose A grupės rungtynėse Madrido „Real“ 82:47 nugalėjo Paryžiaus CFBB krepšininkus.

Iš kiekvienos grupės į finalą, kuris vyks sekmadienį, pateks tik po grupės nugalėtojos.

„Lietuvos rytas“: G.Mokseckas 17, D.Sirvydis 16, E.Jermolajevas 14, S.Jarumbauskas 13.

„Mega Bemax“: B.Nedeljkovičius 10.

Apie turnyrą

Teisę žaisti Belgrade Vilniaus 18-mečiai iškovojo, kai laimėjo atrankos turnyrą Kaune.

Šios komandos lyderis turėtų būti 17-metis Deividas Sirvydis, kuris jau sudarė ilgalaikę sutartį su „Lietuvos ryto“ pagrindine komanda.

A grupėje esantys sostinės krepšininkai 17-19 dienomis sužais trejas rungtynes su Paryžiaus, Belgrado bei Madrido jaunaisiais talentais ir tik pirmąją poziciją užėmęs klubas gegužės 20-ąją žais didžiajame finale.

Grupių nugalėtojai sekmadienį susitiks finale, kuris vyks likus kelioms valandoms iki pagrindinio Eurolygos finalo.

Vilniaus „Lietuvos ryto“ jaunimo komanda šį turnyrą jau yra laimėjusi 2012 metais. Tada komandos lyderis buvo Edvinas Šeškus, o komandą treniravo Darius Maskoliūnas. 2003 ir 2007 metais šį turnyrą yra laimėję Kauno „Žalgirio“ krepšininkai.

Jau 16-ąjį kartą organizuojamame turnyre susitinka aštuonios geriausios Europos jaunimo komandos.