Eurolygos savaitės naudingiausias – amerikietis

Naudingiausiu devintojo Eurolygos reguliariojo sezono turo žaidėju tapo Berlyno „Alba“ amerikietis Immanuelis McElroy. Jis surinko 38 naudingumo balus.
E.McElroy per visas rungtynes prametė tik vieną metimą
E.McElroy per visas rungtynes prametė tik vieną metimą / AFP/„Scanpix“ nuotr.

194 cm ūgio gynėjas pergalingose rungtynėse prieš Badalonos „DKV Joventut“ (79:75) per 33 minutes pelnė 26 taškus (6/7 dvitaškių, 4/4 tritaškių, 2.2 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir išprovokavo 5 varžovų pražangas.

Antrąją vietą užėmė Vitorijos „Tau Ceramica“ gynėjas Igoris Rakočevičius. Serbas mače su Romos „Lottomatica“, kurį baskai laimėjo po pratęsimo (103:96), per 38 minutes pelnė 31 tašką (8/10 dvitaškių, 1/6 tritaškių, 12/12 baudų), atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 9 varžovų pražangas, 5 kartus suklydo, 2 sykius prasižengė ir surinko 36 naudingumo balus.

Trečioji vieta naudingiausiųjų penketuke atiteko Liublianos „Union Olimpija“ ekipos žaidėjui Mirza Begičiui. 220 cm ūgio vidurio puolėjas nesėkmingai pasibaigusiose rungtynėse prieš Stambulo „Fenerbahce Ulker“ (70:90) per 25 minutes pelnė 23 taškus (9/14 dvitaškių, 5/5 baudų), atkovojo 13 kamuolių, blokavo 2 varžovų metimus, po 2 kartus suklydo bei prasižengė ir išvis surinko 34 naudingumo balus.

Ketvirtąją ir penktąją vietas pasidalijo Atėnų „Panathinaikos“ puolėjas Mike Batiste‘as ir Le Mano „Sarthe Basket“ amerikietis Dewarickas Spenceris. Abu krepšininkai surinko po 30 naudingumo balų.