2015 01 23

Eurolygos „Top 16“ etape – Rusijos ekipos pergalė ir žaidėjo bandymas štumuoti rekordą

Antrą pergalę ketvirtose Eurolygos krepšinio turnyro "Top 16" varžybų etapo F grupės rungtynėse iškovojo bei į ketvirtąją vietą pakilo Rusijos vicečempionas Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“, penktadienį namuose 109:90 (31:21, 34:26, 23:24 21:19) sutriuškinęsį penktąją poziciją nukritusius Stambulo „Anadolu Efes“ (Turkija) krepšininkus.
Tayloras Rochestie
Tayloras Rochestie / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Rusijos klube kovojantis JAV krepšininkas Tayloras Rochestie per 31 minutę įmetė 19 taškų ir atliko net 15 rezultatyvių perdavimų (iki tol asmeninis rekordas siekė 8 rez. perd.).

Po trijų kėlinių jis buvo atlikęs 13 rezultatyvių perdavimų ir galėjo pasiekti naują Eurolygos rekordą, tačiau per lemiamą ketvirtį pridėjo 2 perdavimus. Eurolygos rekordas – 17 rezultatyvių perdavimų.

Tai taip pat buvo pirmasis krepšininko dvigubas dublis karjeroje ir dabar antras geriausias rezultatyvių perdavimų rezultatas Eurolygos istorijoje.

27 taškais prie pergalės prisidėjo Artiomas Parachovskis, 21 -Trey'us Thompkinsas, 16 – Tarence'as Kinsey'us, 10 – Semionas Antonovas.

15 taškų svečiams pelnė Milko Bjelica, po 13 – Nenadas Krstičius bei Stephane'as Lasme'as, 9 – Stratos Perpergoglou.

F grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

8. Malagos „Unicaja“ (Ispanija) 0 4 282:328

Į atkrintamąsias varžybas pateks keturios geriausios grupės komandos, o ULEB Eurolygos finalo ketverto turnyras 2015 metų gegužės 15-17 dienomis vyks Madride (Ispanija).