2016 04 14

„Fenerbahče“ Jono Mačiulio ekipą sumaišė su žemėmis

Eurolygos čempionų pažeminimas. Stambulo „Fenerbahče“ Eurolygos ketvirtfinalio serijoje 100:78 (27:14, 27:15, 22:19, 24:30) sutriuškino Madrido „Real“ ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2:0.
Jonas Mačiulis
Jonas Mačiulis / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Šiose rungtynėse intriga išnyko neįtikėtinai greitai. Jau pirmajame kėlinyje turkai sutalžė ispanus 27:14. „Fenerbahče“ tik didino savo pranašumą ir „Real“ patyrė antrą pralaimėjimą iš eilės.

Jonas Mačiulis šįkart žaidė ilgiau. Per 23 minutes jis pelnė 7 taškus (3/4 dvitašk., 0/2 tritašk., 1/1 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko du rezultatyvius perdavimus, perėmė vieną kamuolį ir kartą prasižengė.

„Real“ įžaidėjui Sergio Rodriguezui trūksta tik 3 rezultatyvių perdavimų iki Šarūno Jasikevičiaus. Šaras per karjerą Eurolygoje atliko 755 rezultatyvius perdavimus. S.Rodriguezas Eurolygos rekordininkų sąrašuose pakiltų į šeštąją vietą.

Pirmose ketvirtfinalio serijos rungtynėse Stambulo ekipa šventė pergalę 75:69. J.Mačiulis tuomet pelnė 3 taškus per 12 minučių.

Balandžio 19 ir 21 d. mačai numatyti Madride, o jei prireiks, lemiamas penktasis mūšis vyks Stambule balandžio 26-ąją.

„Fenerbahče“: E.Udohas 18, N.Kaliničius 17, B.Bogdanovičius 16, B.Dixonas 14, L.Datome 12.

„Real“: S.Rodriguezas 15, L.Doncičius 10.