2011 02 18

„Fenerbahce“ pralaimėjimą „Žalgiriui“ lėmė teisėjų klaida? (video)

Stambulo „Fenerbahce“ ekipos žaidėjai ir vyriausiasis treneris Nevenas Spahija dabar turės dar daugiau priežasčių reikšti nepasitenkinimą dėl mačui su Kauno „Žalgirio“ teisėjavusių arbitrų darbo.
Teisėjai nepastebėjo, jog Martynas Pocius užmynė ant tritaškio linijos.
Teisėjai nepastebėjo, kad Martynas Pocius užmynė ant tritaškio linijos. / Kadras iš video

Pratęsimo metu likus rungtyniauti 3 minutes 50 sekundžių turkai dar pirmavo (74:71), tačiau Martynas Pocius pataikė tritaškį su varžovo pražanga ir išvedė savo komandą į priekį – 75:74.

Vis dėlto vaizdo įraše aiškiai matoma, kad M.Pocius mesdamas iš toli užmynė tritaškio liniją, todėl taiklus metimas turėjo būti įvertintas ne 3, o 2 taškais.

Susitikimą minimaliu skirtumu 85:84 laimėjo „Žalgiris“, o po rungtynių „Fenerbahce“ strategas Nevenas Spahija priekaištavo teisėjams, kad šeimininkai metė net 28 baudų metimais daugiau už varžovus.