Dabar populiaru
Publikuota: 2014 kovo 5d. 21:33

Į Kauną atskridę rusų CSKA krepšininkai protestuotojų prieš Rusijos invaziją į Krymą nesutiko

Krepšininkai oro uoste
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Krepšininkai oro uoste

Krepšinio klubo CSKA žaidėjai, trečiadienio vakarą atskridę į Kauno oro uostą, ramiai pražingsniavo keleivių sale, jų nepasitiko jokie protestuotojai dėl įvykių Ukrainoje. Tačiau „Žalgirio“ arenoje sirgaliai planuoja surengti pilietinių akcijų.

Rusų armijos sporto klubo pavadinimo paveldėtojų nelydėjo jokie apsaugos darbuotojai. Jie po vieną arba po du praėjo pro keleivių laukimo salę, susėdo į „Žalgirio“ krepšinio klubo autobusą ir išvyko į Kauną.

Prieš nusileidžiant iš Maskvos skridusiam lėktuvui oro uosto teritorijoje, kaip ir visada, budėjo tik vienas policijos ekipažas. „Kas čia prieš juos protestuos, juk CSKA klube dauguma žaidėjų yra legionieriai“, – mostelėjo ranka vienas policininkų, paklaustas, ar nesibaimina kokių nors su politika susijusių incidentų.

„Kas čia prieš juos protestuos, juk CSKA klube dauguma žaidėjų yra legionieriai“, – mostelėjo ranka vienas policininkų.

Su žurnalistais stabtelėjęs pakalbėti krepšininkas Sonny Weemsas sakė, kad „Žalgiris“ yra gera komanda. „Bus nelengva, bet esame labai susikaupę ir norime patekti į finalo ketvertą. Turime laimėti Kaune, todėl esame susikoncentravę. Kaunamės dėl pirmosios vietos grupėje“, – sakė CSKA legionierius. 

Tuo tarpu „Žalgirio“ sirgaliai ketina išreikšti protestą dėl įvykių Ukrainoje.

„Mes, būdami aktyvūs Lietuvos piliečiai ir norėdami prisidėti prie ukrainiečių laisvės, demokratijos ir šalies suverenumo siekio, kviečiame išreikšti paramą Ukrainai. Maskvos CSKA komandos pristatymo metu atsisukti nugara į aikštę ir taip, bent minimaliai, išreikšti savo poziciją Rusijos intervencijos į Ukrainos suverenią valstybę klausimu. Parodykime, jog ukrainiečiai nėra vieni šioje kovoje! Galintys ir turintys galimybę kartu su Žalgirio atributika neužmirškite ir Ukrainos vėliavos spalvų atributikos“, – pirmadienį rašė „Žalgirio“ sirgaliai.

Eurolygos varžybos tarp Kauno „Žalgirio“ ir Maskvos CSKA vyks ketvirtadienį. 

Sovietmečiu krepšinio klubas oficialiai priklausė sovietų armijai. Dabar klubo savininkas yra įmonė „Norilskij nikel“.

Title Sponsor
Turkish Airlines
Premium Partners
7days Adidas
Global Partners
Tadim Spalding Intersport
Partners
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Mados infekcija

Euromaster

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie 24sek