2014 11 28

Gintaras Krapikas: „Džiaugiuosi, kad vyrai rūbinėje įsiklausė“

Penktadienio vakarą Eurolygos rungtynėse Kauno „Žalgiris“ išvykoje 61:55 nugalėjo Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ ekipą. Žalgiriečiai buvo visiškai sutrikę pirmoje rungtynių dalyje, tačiau po pertraukos sugrįžo persimainę ir išplėšė ketvirtąją pergalę. Po rungtynių kauniečių treneris Gintaras Krapikas džiaugėsi, kad krepšininkai įsiklausė į jo nurodymus didžiosios pertraukos metu.
Gintaras Krapikas
Gintaras Krapikas / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

G.Krapikas po permainingo mačo teigė, kad lengvos kovos ir nesitikėjo: „Praėjusiose rungtynėse mes lengvai sutriuškinome savo šiandieninius varžovus. Žinojau, kad jie to nepamirš, todėl buvo pasirengę susitikti su agresyviu oponentu. Jie laimėjo dvejas pastarasias rungtynes prieš „Dinamo“ ir „Uniks“.

Jie pakeitė savo požiūrį ir tai lėmė mūsų pergalę.

Treneris džiaugėsi, kad „Žalgirio“ žaidimas pasikeitė antroje rungtynių pusėje: „Tikėjomės, kad bus nelengva. Džiaugiuosi, kad vyrai įsiklausė į mano nurodymus rūbinėje didžiosios pertraukos metu. Jie pakeitė savo požiūrį ir tai lėmė mūsų pergalę.“

Robertas Javtokas pripažino, kad komanda pradėjo rungtynes prastai gindamasi: „Pradėjome per lėtai. Nebuvome agresyvūs gynyboje ir negalėjome pataikyti puldami. Per pertrauką treneris pakeitė mūsų žaidimo planą. Grįžome agresyvesni ir pradėjome galingiau žaisti. Leidome jiems pelnyti tik septynis taškus trečiajame kėlinyje, reiškia, kad gerai gynėmės.“