2015 01 31

Gintaras Krapikas: „Rungtynes pralaimėjome jau pirmajame kėlinyje“

Penktadienio vakarą Kauno „Žalgiris“ patyrė jau ketvirtąjį pralaimėjimą Eurolygos „Top 16“ etape. Žalgiriečiai išvykoje 72:89 nusileido „Barcelona“ ekipai ir tapo grupės autsaideriais. Gintaras Krapikas tikino, kad pralaimėjimą nulėmė prasta rungtynių pradžia.
Gintaras Krapikas
Gintaras Krapikas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Vos tik prasidėjus rungtynėms „Žalgirio“ žaidimas ėmė strigti. Ispanai lengvai rinko taškus ir greitai išsiveržė į priekį rezultatu 20:4. Atsigavę žalgiriečiai kėlinio pabaigoje paidino taškų skaičių iki 13, tačiau būtent didele persvara (29:13) pralaimėtas pirmasis ketvirtis nulėmė rungtynių baigtį.

G.Krapikas sunkiai rinko žodžius apie savo auklėtinių žaidimą: „Sveikinu varžovus su pergale. Apie mūsų žaidimą neturiu daug ką pasakyti. Mes pralaimėjome rungtynes jau pirmajame kėlinyje. Po to bandėme atsitiesti, bet tai buvo per daug sunku. Šios rungtynės mums baigėsi labai anksti.“

Kauno „Žalgiriui“ šventinė buvo tik rungtynių pradžia. Penktadienio dvikova buvo išskirtinė G. Krapiko asistentui Šarūnui Jasikevičiui, kuris anksčiau gynė „Barcelona“ klubo garbę ir su juo tapo Eurolygos čempionu. Ispanai pagerbė lietuvį įteikdami jam „Barcelona“ marškinėlius ir atminimo lentą.

G.Krapikas džiaugėsi, kad jam treniruoti ekipą padeda buvęs garsus įžaidėjas: „Kai praėjusį sezoną žaidėjo karjerą baigė Šarūnas Jasikevičius, mano noras buvo pasikviesti jį prisijungti prie mūsų trenerio štabo. Tai pasakiau ir mūsų klubo vadovui. Laimei, jis pasirinko dirbti su mumis. Jis jaunas treneris su šviesia ateitimi.“