Dabar populiaru
Publikuota: 2019 birželio 18d. 19:03

Į elitinį seminarą išsiruošęs Šaras: „Turime apsaugoti trenerius ir jų teises“

Šarūnas Jasikevičius
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / Šarūnas Jasikevičius

Šarūnas Jasikevičius bus vienas iš pranešėjų Eurolygos trenerių seminare Ispanijoje, o prieš šį naują iššūkį Kauno „Žalgirio“ treneris akcentavo, jog yra privaloma ginti trenerių teises.

Eurolygos trenerių seminaras vyks Barselonoje liepos 4-7 dienomis.

„Puiku, kad pagaliau turime organizaciją ir galime spręsti problemas. Eurolyga eina į priekį ir mes turime vis mažiau iššūkių, bet tai mes turėjome padaryti, – apie neseniai įkurtą Eurolygos trenerių teises ginantį organą kalbėjo Šaras. – Tai jauna asociacija, kuri augs ir kovos su ateities iššūkiais.

Turime apsaugoti trenerius ir jų teises. Tai liečia ir mūsų darbo saugumą ir mus pačius po karjeros pabaigos. Tai taip pat gali būti sistema, kuri padės mokytis jauniesiems treneriams. Turime eiti žingsnis po žingsnio ir, tikiuosi, plėsimės iki organizacijos, padėsiančios ir vyriausiems treneriams, ir jaunesniems vaikinams.“

Turime apsaugoti trenerius ir jų teises. Tai liečia ir mūsų darbo saugumą ir mus pačius po karjeros pabaigos

Š.Jasikevičius akcentavo, kad pats dar yra jaunas treneris ir neturi didelės patirties panašiuose seminaruose.

„Mokysiuosi iš kitų trenerių, pats vesiu paskaitą apie spaudimą visoje aikštėje ginantis ir puolant. mes tokią taktiką kartais naudojome su „Žalgiriu“.

Žinoma, Šaras seminare sutiks ir daug pažįstamų veidų.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Šarūnas Jasikevičius ir Željko Obradovičius
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Šarūnas Jasikevičius ir Željko Obradovičius

„Puiku, kad galėsime praleisti laiką su kitais treneriais. Labai to laukiu. Iki praėjusių metų turėdavome Eurolygos susitikimą, kuriame kartu praleisdavome apie 36 valandas. Kartu vakarieniaudavome ir būdavo labai smagu. Dabar viskas bus kitaip.

Galėsiu sužinoti daugiau apie kitus trenerius ir pats patobulėti. Pilnas paketas. Nežinau, ar jaunas treneris iš ko nors gali išmokti daugiau nei iš tokių kolegų kaip Messinos, Obradovičiaus ar Xavi Pascualio“, – kalbėjo „Žalgirio“ treneris.

Nežinau, ar jaunas treneris iš ko nors gali išmokti daugiau nei iš tokių kolegų kaip Messinos, Obradovičiaus ar Xavi Pascualio

Žinoma, seminaro vieta – Barselona – yra puikiai pažįstamas kraštas Šarui.

„Tai vienas iš miestų, kur jaučiuosi gerai ir tai nesusiję su „Barcelona“ klubu. Čia aš aplankau draugus, čia dalyvausiu stovykloje, prasidėsiančioje po keletos dienų nuo seminaro. Žinoma, tai bus ir šeimų renginys, nes dauguma trenerių atvyks su žmonomis ir vaikais, o Barselona yra vienas puikiausių miestų pasaulyje“, – sakė Š.Jasikevičius.

Title Sponsor
Turkish Airlines
Premium Partners
7days Adidas
Global Partners
Tadim Spalding Intersport
Partners

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Parašykite atsiliepimą apie 24sek