2017 03 02

Įspūdinga Jono Mačiulio ir Madrido „Real“ serija nutrūko Stambule

Jonas Mačiulis buvo kuklus, o jo atstovaujamas Madrido „Real“ (18-6) nors ir pademonstravo charakterį, tačiau svečiuose 84:87 (20:25, 26:24, 14:24, 24:14) pripažino Stambulo „Galatasaray“ (8-16) pranašumą.
Jonas Mačiulis
Jonas Mačiulis / „Scanpix“ nuotr.

Šiuo maču nutrūko devynių „Real“ pergalių Eurolygoje serija.

Likus žaisti kėliniui Madrido klubas atsiliko 18 taškų, tačiau surengė spurtą 14:0 ir grįžo į kovą. Vis dėlto pergalės išsivežti nepavyko.

J.Mačiulis žaidė beveik 10 minučių, pelnė 2 taškus (1/1 dvitaškių), atkovojo 8 kamuolius, išprovokavo 2 pražangas ir dukart suklydo.

„Galatasaray“: Austinas Daye 20, Jonas Diebleris 17, Vladimiras Micovas 12, Gokseninas Koksalis ir Alexas Tyusas po 10.

„Real“: Anthony Randolphas 16, Luka Dončičius 13 (8 atk. kam., 8 rez. perd.), Jaycee Carrollas 11, Sergio Llullas ir Gustavo Ayonas po 10, Othello Hunteris ir Rudy Fernandezas po 8.

28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius