2012 11 30

Kauno „Žalgirio“ treneris Joanas Plaza: „Nors ir pralaimėjome, didžiuojuosi savo žaidėjais“

Kauno „Žalgiriui“ nepavyko antrą penktadienį iš eilės namuose pradžiuginti gerbėjų pergale Eurolygoje. Prieš savaitę kauniečiai sumindė Vitorijos „Caja Laboral“ (82:45), tačiau šįvakar turėjo pripažinti Eurolygos čempiono Pirėjo „Olympiakos“, kurio gretose rungtyniauja Martynas Gecevičius, pranašumą (63:77).
Rungtynių akimirka / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

„Žalgiris“, iškovojęs šešias pergales C grupėje, yra jau užsitikrinęs bilietą į „Top 16“ etapą.

Po rungtynių žalgiriečių strategas Joanas Plaza sakė: "Tai buvo labai blogos rungtynės. Įvykiai nesiklostė palankiai mums nuo pat pirmojo kamuolio, nuo pat pirmojo teisėjo švilpuko. Turiu pasveikint varžovus, kurie žaidė tikrai gerai, o mes privalome analizuoti savo klaidas ir jų nekartoti.

Tikrai sunku tikėtis laimėti, kai tu meti už varžovus dvigubai daugiau metimų, tačiau krepšį atakuoji tik kiek daugiau nei 30 proc. taiklumu Kai kurie mūsų žaidėjai, kurie paprastai rinkdavo taškus, šiandien buvo tiesiog neatpažįstami. Juodų dienų pasitaiko visiems, tačiau reikia pripažinti, kad šiandien teko žaisti prieš puikią gynybą demonstravusį varžovą“.

„Žalgirio“ strategas apgailestavo, kad  po geros trečiojo kėlinio pabaigos, kuomet pavyko perimti iniciatyvą, paskutinis kėlinys susiklostė blogai.

„Jei komanda laimi tik vieną kėlinį, tai reiškia, kad nebuvome verti nugalėti. Tačiau mums nereikėtų nusivilti, nes mes tebesame grupės lyderiai. Reikia žiūrėti į priekį. Savo krepšininkai didžiuojuosi, nes jie atidavė visas jėgas“, – tvirtino J.Plaza.