2010 02 25

Kleiza išgelbėjo „Olympiacos“ nuo antausio Zagrebe (video)

Jamontas Gordonas surinko net 40 naudingumo balų, tačiau tai neišgelbėjo Zagrebo „Cibona“ komandos nuo pralaimėjimo Eurolygos „Top-16“ etape. Kroatai namie 94:97 (25:18, 20:25, 20:27, 29:27) neatsilaikė prieš Lino Kleizos vedamą Pirėjo „Olympiacos“ ekipą.
L.Kleiza nugalėtojams pelnė 20 taškų. / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.
Temos: 1 Eurolyga

Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus kiek daugiau nei minutei „Olympiacos“ pirmavo 4 taškais (92:88), tačiau J.Gordonas pelnė penkis taškus iš eilės bei išvedė aikštės šeimininkus į priekį – 93:92.

Vis dėlto jau per kitą ataką L.Kleiza įkalė kamuolį iš viršaus ir grąžino raudoniesiems minimalų pranašumą (94:93). Per likusį laiką komandos apsikeitė baudų metimų serijomis, po kurių „Olympiacos“ išsaugojo trapią persvarą bei iškovojo pergalę.

L.Kleiza per 26 minutes surinko 20 taškų (9/11 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 2/4 baudų), po krepšiais sugriebė 4 atšokusius kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau 3 kartus suklydo ir 4 prasižengė.

J.Gordonas ant parketo praleido 35 minutes, per kurias į Graikijos klubo krepšį įmetė 32 taškus (6/10 dvitaškių, 4/6 tritaškių, 8/10 baudų), atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2, prarado 3 kamuolius, blokavo metimą, išprovokavo 11 pražangų bei 3 kartus prasižengė.

„Olympiacos“: Milošas Teodosičius 22 (6 rez. perd.), Linas Kleiza 20, Joshas Childressas 14, Loukas Mavrokefalidis 10.

„Cibona“: Jamontas Gordonas 32 (40 naud. balų), Marko Tomasas 20, Bojanas Bogdanovičius 11, Lukša Andričius 11.