2018 01 21

Kovoje dėl trečios vietos jaunieji žalgiriečiai didelio vargo su CSKA neturėjo

Kauno „Žalgirio“ jaunimo komanda pergalingai užbaigė savo pasirodymą Eurolygos jaunimo atrankos turnyre, kurio mažajame finale 82:65 (20:18, 24:15, 19:12, 19:20) be didesnio vargo patiesė Maskvos CSKA aštuoniolikmečius.
VEF Riga – Žalgiris Kaunas
VEF Riga – Žalgiris Kaunas / Aliaus Koroliovo / 15min nuotr.

Mažojo finalo rungtynių pradžioje kauniečius į priekį vedė bokštai Giedrius Bergaudas ir Vladimiras Markovetskis – 10:7.

Ketvirtąjį savo tašką pelnė Martynas Arlauskas, tačiau priekyje jau buvo CSKA aštuoniolikmečiai (12:14).

Tuomet labai sėkmingai į žaidimą įsiliejo Erikas Venskus, aštriai sužaidė Arnas Adomavičius, o pirmą kėlinį 20:18 laimėti leido baudas sumetęs M.Arlauskas.

Antrajame kėlinyje įsižaidė V.Markovetskis, itin lengvai krepšio link pranėrė Gabrielius Čelka – 29:20. Antroje kėlinuko dalyje toliau puikiai veikė Roko Jokubaičio ir V.Markovetskio tandemas, o dvitaškius pridėjus Nojui Pankratjevui ir M.Arlauskui skirtumas išaugo iki 38:25.

CSKA komandai bandant artėti, prieš antrą rungtynių pusę kauniečiams dviženklį pranašumą išlaikė naujas M.Arlausko ir Nojaus Mineikio duetas – 44:33.

Trečiąjį kėlinį užtikrintu žaidimu baudos aikštelėje pradėjo V.Markovetskis ir E.Venskus – 52:39. Tritaškį iš dešiniojo krašto smeigus Laurynui Vaištarui komandas po trisdešimties žaidimo minučių jau skyrė 18 taškų – 63:45.

Ketvirtajame kėlinyje iš toli pataikė M.Arlauskas, penktąjį R.Jokubaičio rezultatyvų perdavimą taškais pavertė Arnas Adomavičius.

CSKA bandė kilti paskutiniam šturmui (68:54), tačiau greitai viską į savo vietas grąžino R.Jokubaitis, V.Markovetskis ir devintuoju savo tašku pranašumą iki 74:56 didinęs A.Adomavičius.

Per likusį laiką pasireikšti gavo mažiau rungtyniavę žalgiriečiai, o finalinė sirena fiksavo rezultatą 82:65 ir „Žalgirio“ jaunimo pergalę mažajame turnyro finale.

„Žalgiris“: M.Arlauskas 17, V.Markovetskis 17 (7 atk. kam.), E.Venskus 11 (11 atk. kam.), A.Adomavičius 9, G.Bergaudas 9.

CSKA: A.Jeršovas 25 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), F.Gafurovas 13, P.Zacharovas 11 (7 atk. kam., 2 blk.), D.Kovaliovas 10.

28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius