2018 02 02

L.Lekavičius ir „Panathinaikos“ gavo antausį Bavarijoje

Praėjusią savaitę Kauno „Žalgirį“ parklupdęs Atėnų „Panathinaikos“ penktadienio vakarą gavo antausį Vokietijoje. Graikijos superklubas svečiuose turėjo pripažinti Bambergo „Brose“ pranašumą – 74:95 (17:23, 15:19, 23:15, 19:38).
Lukas Lekavičius
Lukas Lekavičius / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Vokiečiai nuo pat dvikovos pradžios perėmė iniciatyvą, bet sėkmingai trečią kėlinį sužaidusiems graikams buvo pavykę priartėti.

27-ąją minutę „PAO“ išsiveržė į priekį 52:51 ir atrodė, kad perims rungtynių kontrolę.

Vis dėlto lūžis neįvyko. „Brose“ laiku susiėmė ir taško neatidavė. Ketvirtajame kėlinyje jau šeimininkai aiškiai dominavo ant parketo ir užtikrintai laimėjo.

Šį vokiečių pergalė ypač palanki Kauno „Žalgiriui“. Graikai dabar turi 13 pergalių – tiek pat, kiek septintoje vietoje esantys kauniečiai ir penktoje žengiantis Madrido „Real“.

13 minučių žaidęs Lukas Lekavičius pelnė 3 taškus (0/1 dvitaškio, 1/1 tritaškio), išprovokavo 3 pražangas, kartą prasižengė ir surinko 3 naudingumo balus.

„Brose“: Augustine‘as Rubitas 26 (8 atk. kam.), Dorellas Wrightas 15, Maodo Lo 12.

„Panathinaikos“: Nickas Calathesas 31 (7 rez. perd.), Nikos Pappas 11.

Kitame mače Vitorijos „Baskonia“ namuose 103:84 (27:17, 26:23, 22:19, 28:25) palaužė Belgrado „Crvena zvezda“.