2019 02 22 /23:49

L.Lekavičius ir „Panathinaikos“ paskandino R.Kurtinaičio auklėtinius

Penktadienio vakarą Atėnuose vyko lietuviško atspalvio nestokojęs Eurolygos mūšis. Jame Atėnų „Panathinaikos“ (10-13) su Luku Lekavičiumi 94:85 (33:21, 32:29, 13:17, 16:18) pranoko Rimo Kurtinaičio treniruojamą Maskvos srities „Chimki“ (9-14).
Lukas Lekavičius
Lukas Lekavičius / Mariaus Vizbaro / 15min nuotr.

Graikai pirmoje rungtynių pusėje susikrovė dviženklį pranašumą ir nors po pertraukos svečiai spurtavo 11:0, pasivyti priešininkų nesuspėjo.

Likus šešių taškų persvarai, „Panathinaikos“ vėl padidino apsukas ir nutolo.

Įdomu tai, kad iki pertraukos Atėnų komanda buvo pelniusi net 65 taškus. Tai yra klubo rekordas.

L.Lekavičius žaidė 8 minutes, per kurias pelnė 5 taškus (0/1 dvitaškio, 1/2 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 8 naudingumo balus.

„Panathinaikos“: Deshaunas Thomasas 25, Seanas Kilpatrickas 17, Nickas Calathesas 13 (12 rez. perd.), Ioannis Papapetrou 12 , Keithas Langfordas 10.

„Chimki“: Malcolmas Thomasas 18 (11 atk. kam.), Jordanas Mickey 17 (8 atk. kam.), Tony Crockeris 15.

Eurolygoje pirmaujanti Stambulo „Fenerbahče“ (20-3) miesto derbyje svečiuose 97:75 (26:12, 20:23, 27:13, 24:27) nesunkiai susitvarkė su „Daruššafaka“ (3-20).

„Daruššafaka“: Michaelas Ricas 14 (6 atk. kam.), Žanis Peineris 13, Stantonas Kiddas 10.

„Fenerbahče“: Marko Guduričius ir Ali Muhammedas po 16, Nikola Kaliničius 15.

Paskutiniame 23-ojo turo mače Madrido „Real“ (18-5) namuose 91:78 (22:17, 20:22, 29:13, 20:26) pranoko Miuncheno „Bayern“ (11-12).

Šiame mače tikrą tritaškių šou surengė Sergio Llullas. Jis pataikė keturis tolimus metimus iš šešių ir mačą baigė su 15 taškų.

Visgi lemiamą pranašumą Eurolygos čempionai įgijo tik po pertraukos, kai šovė į priekį dviženkle persvara – 59:47. Po šio smūgio bavarai jau neatsitiesė.

„Real“: Sergio Llullas 15, Anthony Randolphas, Jaycee Carrollas ir Gabrielis Deckas po 13, Walteris Tavaresas 10 (9 atk. kam.).

„Bayern“: Danilo Barthelis 14, Petteri Koponenas, Vladimiras Lučičius ir Nihadas Dedovičius po 10.

Vasarinių padangų sezonas: kur rasti geriausią kainos ir kokybės santykį?
Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai