2013 07 01

Legendinis Željko Obradovičius treniruos „Fenerbahce“

Aštuonis Eurolygos čempiono trofėjus kaip treneris iškovojęs legendinis Serbijos krepšinio specialistas Želimiras Obradovičius kitą sezoną treniruos Stambulo „Fenerbahce“.
Želko Obradovičiaus auklėtiniai patyrė nesėkmę
Želko Obradovičius / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Turkijos klubas ir Ž.Obradovičius pasirašė vienerių metų sutartį su galimybe ją pratęsti dar vienam sezonui. Anot nepatvirtintų gandų, Serbijos krepšinio treneris Turkijos klube uždirbs apie 2,8 mln. eurų per sezoną.

Pastaruosius 13 metų Ž.Obradovičius treniravo Atėnų „Panathinaikos“ klubą, su kuriuo penkis sykius laimėjo Eurolygą. Dar tris titulus treneris yra iškovojęs su Belgrado „Partizan“, Badalonos „Joventut“ ir Madrido „Real“.

11 kartų su „Panathinaikos“ treneris laimėjo Graikijos krepšinio lygą, iškovojęs septynias šalies taures.

Ž.Obradovičius yra treniravęs ir gimtosios šalies nacionalinę rinktinę, su kuria 1996 olimpiadoje pasipuošė sidabru, po metų laimėjo Europos, o 1998 – pasaulio čempionatą. 1999 metų Europos pirmenybėse serbai su Ž.Obradovičiumi tenkinosi bronza.