2018 10 17

Lietuviškoji „Olimpia“ iššvaistė persvarą ir krito prieš Eurolygos čempionus

Du lietuvius savo sudėtyje turinti Milano „Olimpia“ iki pat rungtynių pabaigos tampė nervus Eurolygos čempionams, bet galiausiai 85:91 (28:13, 22:28, 14:26, 21:24) pralaimėjo Madrido „Real“ ekipai.
Artūras Gudaitis
Artūras Gudaitis / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

Jau pirmajame kėlinyje Milano komanda susikrovė dviženklį pranašumą ir 10-ties minučių atkarpą laimėjo 28:13.

Antrajame kėlinyje „Real“ grįžo į ritmą ir rezultatą aplygino, o po pertraukos jau ir nusvėrė svarstykles savo naudai.

Lemiamas ketvirtis vyko apylygiai, tačiau finišo tiesiojoje greitesnis buvo Eurolygos čempionų bolidas.

Artūras Gudaitis per 19 minučių surinko 13 taškų (4/8 dvit., 5/5 baud. met.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, kartą suklydo, blokavo metimą, 4 kartus prasižengė ir išprovokavo 3 varžovų pražangas. „Centro“ sąskaitoje – 14 naudingumo balų.

Mindaugas Kuzminskas aikštėje buvo 10 minučių, o per jas pasižymėjo 2 taškais (0/1 trit., 2/4 baud. met.), atkovojo kamuolį, blokavo metimą, 2 kartus prasižengė ir išprovokavo 2 oponentų nuobaudas. Rungtynes jis baigė su 1 naudingumo balu.

Įdomu tai, kad „Olimpia“ metė net 36 tritaškius, o pataikė 11 (31 proc.).

„Olimpia“: M.Jamesas 21 (3/7 dvit., 4/13 trit., 3/5 baud. met., 7 rez. perd.), V.Micovas 20, A.Gudaitis 13.

„Real“: A.Randolphas 25 (11 atk. kam., 33 naud. bal.), F.Campazzo 21 (4/6 trit., 7 rez. perd.), J.Carrollas ir W.Tavaresas po 12, R.Fernandezas 10 (7 atk. kam.).