2018 01 20

„Lietuvos ryto“ jaunimas sutriuškino CSKA ir žengė į Eurolygos turnyro finalą

Kaune vykstančiame Eurolygos jaunimo turnyre „Lietuvos ryto“ ekipa pasiekė trečią užtikrintą pergalę. Arvydo Gronskio auklėtiniai 80:61 (21:18, 22:18, 13:16, 24:9) sutriuškino Maskvos CSKA atstovus bei žengė į turnyro finalą.
Lietuvos Rytas Vilnius – CFBB Paris
Lietuvos Rytas Vilnius – CFBB Paris / Aliaus Koroliovo / 15min nuotr.

Pirmuosius susitikimo taškus pelnė M.Blaževičius, tačiau rusai atsakė taikliais metimais.

Pirmasis ketvirtis baigėsi „Lietuvos ryto“ komandai pirmaujant 21:18.

Skirtingai nei pirmuose mačuose, lietuviams nepavyko susikrauti didelės persvaros jau antrajame kėlinyje. Prieš trečiąjį ketvirtį „Lietuvos rytas“ pirmavo 43:36.

Po pertraukos CSKA žaidėjai bandė vilniečiams užkurti pirtį – skirtumas tarp ekipų sumenko iki keturių taškų.

Vis dėlto A.Gronskio auklėtiniai atsilaikė ir ketvirtajame kėlinyje surengė galingą spurtą 24:9. Tai jiems leido iškovoti užtikrintą pergalę ir patekti į sekmadienį įvyksiantį turnyro finalą, kuriame vilniečiai susitiks su A grupėje taip pat visas tris pergales iškovojusia Romos „Stellazzurra“ komanda.

Pastaroji įveikė jaunuosius žalgiriečius, kurie kovos dėl trečios vietos.

„Lietuvos rytas“: S.Jarumbauskas 16, D.Sirvydis 15, M.Blaževičius ir D.Vilys po 9, G.Mokšeckas 8.

CSKA: D.Kovaliovas 18, P.Zacharovas 15.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams