2014 10 18

Lino Kleizos Stambulas nepradžiugino – Eurolygoje po pratęsimo pralaimėta „Fenerbahce“

Nesėkmingai naująjį Eurolygos sezoną pradėjo italų Milano „Emporio Armani“ ekipa su Linu Kleiza. Italijos čempionai svečiuose po pratęsimo 74:77 (15:26, 28:15, 4:6, 11:10, 16:20) neprilygo turkų Stambulo „Fenerbahce“ krepšininkams. Praėjusį sezoną lietuvis atstovavo Stambulo klubui, tapdamas vienu iš brangiausiai apmokamų ekipos žaidėjų.
Linas Kleiza
Linas Kleiza / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Klubai trečiame kėlinyje sužaidė vieną blogiausių Eurolygos turnyro dešimt minučių – kartu įmetė vos 10 taškų.

L.Kleiza aikštelėje praleido beveik 26 minutes, tačiau lemiamomis mačo minutėmis sėdėjo ant atsarginių žaidėjų suolo. Puolėjas surinko 6 taškus (3/7 dvitaškių, 0/1 tritaškio), atkovojo 2 kamuolius, 2 sykius pažeidė taisykles ir tiek pat kartą suklydo.

„Emporio Armani“: Alessandro Gentile 15, Nicolo Melli (8 atk. kam.) ir Samardo Samuelsas (8 atk. kam.) po 12 taškų.

„Fenerbahce“: Andrew Goudelockas 19, Nemanja Bjelica 11 taškų.

Praėjusį sezoną L.Kleiza „Fenerbace“ ekipa tapo Turkijos čempionu.

Eurolygos C grupės favoritė „Barcelona“ (1/0) ekipa pirmosiose rungtynėse vos išnešė sveiką kailį. Po atkaklios kovos Ispanijos čempionai namie 83:81 (19:19, 25:24, 18:16, 21:22) nugalėjo vokiečių Miuncheno „Bayern“ (0/1) komandą.

„Barcelona“ puolėjas Ante Tomičius įmetė 15 taškų ir atkovojo 6 kamuolius. Už A.Tomičius rezultatyvesnis buvo 16 taškų surinkęs Justinas Doellmanas.

Svečių gretose 25 naudingumo balus surinko Nihadas Djedovičius. Jo sąskaitoje – 19 taškų, 7 atkovoti kamuoliai ir 4 rezultatyvūs perdavimai. Miuncheno ekipai Johnas Bryantas surinko 16 taškų ir atkovojo 11 kamuolių, 12 – Lucca Staigeris.