2009 11 12

Lukauskis ir „Asvel“ Eurolygoje neranda sėkmės recepto, „Real“ ir CSKA šventė pergales

Eurolygos ketvirtose A grupės rungtynėse ketvirtą pralaimėjimą iš eilės patyrė prancūzų Liono „Asvel“ komanda su Mindaugu Lukauskiu. Trečiadienį ji išvykoje po atkaklios kovos 62:76 nusileido ispanų „Barcelona“ krepšininkams.
Barselonos komanda vos įveikė svečius iš Liono
Barselonos komanda vos įveikė svečius iš Liono. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Per ketverias rungtynes nė vienos pergalės neiškovojusi Liono ekipa iki minimumo sumažino savo galimybes patekti į kitą etapą. Trečiadienio rungtynėse nugalėtojams Pete‘as Mickealas pelnė 16 taškų, Juanas Carlosas Navarro – 15 taškų.

Pralaimėjusiųjų gretose išsiskyrė Ali Traore – 20 taškų ir 8 atkovoti kamuoliai. M.Lukauskis per 32 minutes pelnė 9 taškus (dvitaškiai 2/4, tritaškiai 1/3, baudos 2/3), atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir du kartus suklydo.

Atsitiesė Maskvos CSKA

Pergalę po dviejų pralaimėjimų iš eilės iškovojo kol kas klupinėjantis Maskvos CSKA klubas su Ramūnu Šiškausku. Trečiadienį namie Rusijos čempionai 79:69 privertė nusileisti slovėnų Liublianos „Olimpija“ krepšininkus. Lietuvis buvo vienas iš pergalės kalvių.

„Pirmame kėlinyje žaidėme tokį krepšinį, kokį norėčiau matyti visas 40 minučių. Deja, stabiliai per visas rungtynes žaidė tik mūsų lyderiai Langdonas, Šiškauskas ir Chriapa, – Eurolygos interneto puslapiui kalbėjo CSKA treneris Jevgenijus Pašutinas. – Mes dar tobulėjame, tačiau, nelaimei, ne taip greitai, kaip norėtume.“

Nugalėtojams R.Šiškauskas per 30 minučių pelnė 18 taškų (dvitaškiai 3/4, tritaškiai 3/4, baudos 3/3), atkovojo 3 ir perėmė 4 kamuolius, kartą suklydo ir surinko 24 naudingumo balus. Rezultatyviau už jį žaidė tik Trajanas Langdonas – 19 taškų.

Trečia „Real“ pergalė iš eilės

Trečią pergalę iš eilės iškovojo Madrido „Real“ su Darjušu Lavrinovičiumi ir Rimantu Kaukėnu. Ispanų klubas išvykoje net 104:61 sutriuškino Oldenburgo „EWE Baskets“ krepšininkus. Nugalėtojų gretose vėl rezultatyviausias buvo D.Lavrinovičius.

Puolėjas per 18 minučių pelnė 18 taškų (dvitaškiai 7/9, baudos 4/4), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo du metimus ir triskart suklydo. Jo sąskaitoje – 20 naudingumo balų. R.Kaukėnas per 21 minutę pelnė 13 taškų (dvitaškiai 6/8, baudos 1/1), perėmė vieną kamuolį ir kartą suklydo.