2018 10 18

Luko Lekavičiaus šou Eurolygoje – vedė „Panathinaikos“ į pergalę

Antrą pergalę Eurolygoje iškovojo Atėnų „Panathinaikos“ klubas su Luku Lekavičiumi, 102:87 (21:14, 29:22, 24:19, 28:32) nugalėjęs Gran Kanarijos „Herbalife“ ekipą.
Lukas Lekavičius
Lukas Lekavičius / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Las Palmo krepšininkai įspūdingai pradėjo rungtynes 12:6 ir privertė Xavi Pascualį budinti „Panathinaikos“ žaidėjus. Šie labai greitai sureagavo ir laimėjo pirmąjį kėlinį 21:14.

Likusi rungtynių eiga jau buvo nuspėjama – „Panathinaikos“ tik didino pranašumą.

Tai leido „Panathinaikos“ treneriui leisti pailsėti komandos lyderiui Nickui Calathesui, kurį puikiai pavadavo Lukas Lekavičius.

Lietuvis su kaupu išnaudojo suteiktą galimybę. Įžaidėjas žaidė ilgiausiai šį sezoną Eurolygoje (23) ir su 16 taškų (6/7 dvitašk., 0/2 tritašk., 4/4 baud.) buvo rezultatyviausias komandoje.

Buvęs žalgirietis taip pat atkovojo du kamuolius, atliko du rezultatyvius perdavimus ir keturis kartus suklydo. L.Lekavičius surinko 17 naudingumo balų.

L.Lekavičius Eurolygoje pratęsė įspūdingą seriją – jau pataikė 19 baudos metimų iš eilės.

Dėl traumos Atėnų klubui nepadėjo Mattas Lojeski.

„Panathinaikos“: L.Lekavičius ir K.Langfordas po 16, I.Papapetrou 15, N.Pappas 13, D.Thomas 12.

„Herbalife“: M.Erikssonas ir Ch.Evansas po 15, C.Hannahas 12, L.Fischeris 10.

Juodkalnijoje Tel Avivo „Maccabi“ 78:68 (14:16, 20:25, 24:21, 20:6) nugalėjo Podgoricos „Budučnost“ ekipą ir iškovojo pirmąją pergalę šio sezono Eurolygoje.

Izraelio klubą ištempė rezultatyviausias karjeros rungtynes sužaidęs Scottie Wilbekinas, surinkęs 28 taškus.

Podgoricos ekipai tai buvo trečias pralaimėjimas iš eilės.

„Budučnost“: E.Jacksonas 13, N.Gordicas ir A.Omičius po 12.

„Maccabi“: S.Wilbekinas 28, M.Rollas 12, T.Blackas 12.