2015 02 28

Mindaugo Kuzminsko klubas Eurolygos „Top 16“ etape patyrė septintąją nesėkmę

Septintąją pralaimėjimą ULEB Eurolygos krepšinio turnyro „Top 16“ etapo aštuntojo turo rungtynėse patyrė F grupės autsaiderė Malagos „Unicaja“ (Ispanija) komanda su Mindaugu Kuzminsku, svečiuose 72:77 (17:11, 16:18, 19:26, 20:22) nusileidusi septintąją pergalę iškovojusiems ir vienvaldžiais grupės lyderiais tapusiems Pirėjo „Olympiacos“ (Graikija) krepšininkams.
Mindaugas Kuzminskas
Mindaugas Kuzminskas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Lietuvis svečiams pelnė 3 taškus, atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, trissyk suklydo ir prasižengė 2 kartus. Per 21 su puse žaidimo minutės (21:32) M.Kuzminskas prametė dvitaškį ir pataikė 1 tritaškį metimą iš 4.

13 taškų į aikštės šeimininkų krepšį įmetė Jaysonas Grangeris, po 9 – Kostas Vasileiadis ir Willis Thomasas.

18 taškų prie pergalės prisidėjo Vassilis Spanoulis, 13 – Giorgis Printezis, 12 – Matthew Lojeskis.

F grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

8. Malagos „Unicaja“ (Ispanija) 1 7 573:628

Paskutiniosiose E grupės aštuntojo turo rungtynėse „Barcelona“ (Ispanija) krepšininkai savo aikštėje tik po pratęsimo 92:82 (13:14, 27:18, 19:14, 18:31, 15:5) įveikė Berlyno „Alba“ (Vokietija) penketuką.

Antrąjį bei trečiąjį ketvirčius solidžiai sužaidę katalonai susidūrė su problemomis ketvirtajame kėlinyje. Vokietijos čempionai mažino skirtumą, o likus 21 sekundei Reggie Reddingas tolimu metimu išlygino rezultatą – 75:75. Buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ aukštaūgis Leonas Radosevičius dvitaškiu išplėšė pratęsimą, tačiau papildomo laiko metu labiau sekėsi aikštės šeimininkams.

E grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

8. Belgrado „Crvena Zvezda“ (Serbija) 1 6 504:536

Į atkrintamąsias varžybas pateks keturios geriausios grupių komandos, o ULEB Eurolygos finalo ketverto turnyras 2015 metų gegužės 15-17 dienomis vyks Madride (Ispanija).

28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius