2018 01 19

„Olimpia“ paskutiniu metimu nugalėjo ispanus, lietuviai – tarp rezultatyviausių

Trijų lietuvių atstovaujamas Milano „Olimpia“ (6-13) klubas Eurolygoje iškovojo antrą pergalę per tris dienas. „Dizaineriai“ išvykoje 83:82 (22:19, 25:17, 18:20, 18:26) nugalėjo ambicijų nestokojantį Vitorijos „Baskonia“ (8-11).
Mindaugas Kuzminskas
Mindaugas Kuzminskas / „Scanpix“ nuotr.

Paskutinėmis rungtynių sekundėmis Vitorijos komanda pirmavo vienu tašku, tačiau lemiamą „Olimpia“ ataką dvitaškiu užbaigė Jordanas Theodore'as.

„Baskonia“ dar turėjo 0,6 sekundės. Kamuolys buvo pakabintas virš krepšio, tačiau T.Šengelia nesugebėjo įmušti pergalingo dvitaškio.

Lemiamu metu aikštėje iš lietuvių buvo tik Mindaugas Kuzminskas. Jis per beveik 23 minutes pelnė 10 taškų (2/6 dvit., 1/3 trit., 3/3 baud. met.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, kartą prasižengė ir išprovokavo 5 pražangas. Jo sąskaitoje – 11 naudingumo balų.

Artūras Gudaitis per daugiau nei 21 minutę pelnė 12 taškų (3/3 dvit., 6/8 baud. met.), atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir rungtynes baigė su 18 naudingumo balų.

Mantas Kalnietis per beveik 7 minutes surinko 2 taškus (1/1 dvit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po kartą suklydo ir prasižengė. Įžaidėjas surinko 4 naudingumo balus.

„Baskonia“: T.Šengelia 17 (12 atk. kam., 29 naud. bal.), J.Grangeris 15 (6 rez. perd.), R.Beaubois 13, J.Voigtmannas 10.

„Olimpia“: A.Goudelockas ir J.Theodore'as (8 rez. perd.) po 16, A.Gudaitis 12 (7 atk. kam.), M.Kuzminskas 10.