2010 03 30

„Partizan“ nepaliko šansų svečiams iš Tel Avivo

Daugiau nei 20 tūkst. sirgalių palaikomi serbų Belgrado „Partizan“ krepšininkai trečiose Eurolygos ketvirtfinalio rungtynėse antradienį įtikinamai 81:73 (26:17, 21:17, 17:16, 17:23) įveikė Tel Avivo „Maccabi“ ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 2:1.
Ch.Eidsonas ir Tel Avivo komanda atsilieka serijoje iki trijų pergalių 12
Ch.Eidsonas ir Tel Avivo komanda atsilieka serijoje iki trijų pergalių rezultat 1:2. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Sausakimšoje arenoje „Partizan“ krepšininkai jautėsi puikiai – nuo pat rungtynių pradžios kibo varžovams į atlapus ir antrame kėlinyje jau turėjo 15 taškų pranašumą (42:27).

Pini Gershono auklėtinių mėginimas spurtuoti po didžiosios pertraukos pavyko iš dalies. Svečiai sumažino skirtumą iki 9 taškų (49:40), tačiau Belgrado ekipa ėmė rungtyniauti su nauja jėga ir vėl tarp komandų atsirado praraja – 60:45. „Partizan“ neatleido vadžių iki pat pabaigos ir pelnytai triumfavo.

Nugalėtojų gretose sunkiai sulaikomas buvo Bo McCalebbas: 18 taškų, 7 atkovoti ir 5 perimti kamuoliai. 16 pridėjo Aleksas Maričius, 14 – Janas Vesely.

„Maccabi“ ekipai 13 taškų pelnė Alanas Andersonas, po 11 – Chuckas Eidsonas (7 atkovoti kamuoliai ir 5 rezultatyvūs perdavimai) ir D‘Oras Fisheris.

Ketvirtas ketvirtfinalio serijos iki trijų pergalių rungtynes komandos žais Belgrade ketvirtadienį.