Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gegužės 20d. 17:20

Kritikos negailėjusiam Eurolygos prezidentui – aštrus Graikijos krepšinio vadovo atsakas

Jordi Bertomeu
Josvydo Elinsko / 15min nuotr. / Jordi Bertomeu

Eurolygos vadovas Jordi Bertomeu nutarė išsakyti nuomonę apie situaciją Graikijos krepšinio lygoje, tačiau jo kritikos pro ausis nepraleido Graikijos krepšinio federacijos prezidentas Giorgos Vasilakopoulos.

Pastaruoju metu įtampa tarp Pirėjo „Olympiakos“ ir Atėnų „Panathinaikos“ Graikijos lygoje pasiekė aukščiausią tašką.

Kadangi Pirėjo klubas atsisako žaisti prieš amžinus varžovus, jei rungtynėms vadovaus konkretūs teisėjai, „Olympiakos“ ekipa gali būti išspirta į antrąją Graikijos lygą.

„Konfliktas tarp „Olympiakos“ ir „Panathinaikos“ yra vietinis, tačiau mes nesame abejingi ar neutralūs. Esu nusivylęs ir manau, kad tai daro gėdą Graikijos krepšinio federacijai, kuri ilgus metus buvo pavyzdys, kaip lygos turi veikti.

Esu nusivylęs ir manau, kad tai daro gėdą Graikijos krepšinio federacijai

Bet šįkart išeities nebuvo sugebėta rasti. Tokiais atvejais reikia konkrečių ėjimų, o ne pasyvaus elgesio, kuris įrodo negebėjimą įsikišti į situaciją. „Olympiakos“ ir „Panathinaikos“ yra priešai, tačiau ši priešprieša negali būti didesnė nei krepšinis.

Jų nesutarimai Eurolygoje nesukūrė jokių problemų, nes klubai supranta aplinką ir gerbia taisykles. Tai, kas vyksta šalies lygmenyje, yra nesuvokiama. Įdomu, ar kas nors turės naudos, jei „Olympiakos“ bus išmesta į žemesnę lygą“, – situaciją komentavo J.Bertomeu.

Josvydo Elinsko / 15min nuotr./Jordi Bertomeu
Josvydo Elinsko / 15min nuotr./Jordi Bertomeu

Vėliau Graikijos krepšinio federacija išplatino viešą savo prezidento Giorgo Vasilakopoulo reakciją.

„Žmogus, kuris daugybę metų akivaizdžiai ir demonstratyviai ignoravo ir nuvertino nacionalines federacijas, staiga prisiminė vidines lygos problemas.

Žmogus, kuris savo veiksmais ir praktikomis suskaldė ir sukėlė grėsmę Europos krepšiniui, kalba apie įsikišimą ir problemų sprendimų paiešką.

Žmogus, kuris gėdingai atakavo nacionalines komandas ir vietines lygas, su savo partneriais bandė sumenkinti praeities sistemą ir ją privesi prie išnykimo, drįsta provokuoti kitus.

Žmogus, kuris kuria didžiules kliūtis krepšininkams žaisti nacionalinėse komandose, kalba apie laisvės trūkumą.

Pone Bertomeu, deja, bet mes gerai žinome vienas kitą. Tyla yra geriau nei žodžiai“, – tėškė Graikijos krepšinio vadovas.

Title Sponsor
Turkish Airlines
Premium Partners
7days Adidas
Global Partners
Tadim Spalding Intersport
Partners

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria

Video

02:12
39:35
01:36

Visi į lauką!

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Namų šefas

Konkursas
Konkursas
Parašykite atsiliepimą apie 24sek