2013 01 03

Eurolyga: „Real“ be Martyno Pociaus išsivežė pergalę iš Bambergo

Antrąją pergalę Eurolygos „Top 16“ etapo E grupės varžybose iškovojo „Real“ (2-0) komanda. Pablo Laso vadovaujama Madrido ekipa išvykoje 82:67 (26:22, 21:16, 16:19, 19:10) pranoko Bambergo „Brose Baskets“ (0-2) krepšininkus.
Madrido krepšininkai iškovojo antrąją pergalę
Madrido krepšininkai iškovojo antrąją pergalę / „Scanpix“ nuotr.

Susitikimo lūžis įvyko įpusėjus antrajam kėliniui, kai „Real“ krepšininkai bendromis pastangomis susikrovė ženklų pranašumą, kurį, tiesa, išlaikyti pavyko ne iki mačo pabaigos.  „Brose Baskets“ klubas trečiajame ketvirtyje buvo priartėjęs iki 4 taškų, tačiau visgi neilgam.

Lietuvis dėl traumos rungtynėms registruotas nebuvo.

„Brose Baskets“: Bostjanas Nachbaras 19, Antonas Gavelis 17, A.J. Ogilvy 15.

„Real“: Nikola Mirotičius (8 atk. kam.) 19, Jaycee Carrollas 13, Sergio Rodriguezas (6 rez. perd.) 11, Felipe Reyesas (8 atk. kam.) 10.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius