2018 12 15

Rekordinį mačą sužaidęs L.Westermannas bedė pirštu į didžiausią „Žalgirio“ problemą

Leo Westermannas ištrūko iš „Žalgirio“ rūbinės baigti apsirengti. „Dar negaliu kalbėti. Ten tiesiog per karšta“, – atsipūtė prancūzas. Žalgiriečių persirengimo patalpa Miuncheno „Audi Dome“ arenoje dvelkė pralaimėjimo emocijomis. Maža to, žalgiriečiai neturėjo kada susigyventi su ta nesėkme – skubėjo į oro uostą, kad laiku spėtų palikti Miuncheno oro erdvę.
Leo Westermannas ir Stefanas Jovičius
Leo Westermannas / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

L.Westermannas darė viską, kad „Žalgirio“ kelionė namo būtų kuo linksmesnė.

Įžaidėjas įmetė 19 taškų ir sužaidė rezultatyviausią sezono mačą.

Tiek tritaškių – net 5, jis dar nebuvo įmetęs per visą savo Eurolygos karjerą.

Bet to vis tiek buvo negana. „Žalgiris“ turėjo pripažinti „Bayern“ pranašumą 84:88.

„Tikėjomės tokių sunkių rungtynių. Jie buvo fiziški ir pirmajame kėlinyje neatsakėme jiems tuo pačiu. Gynyboje nesugebėjome jų pristabdyti.

Dar kartą praleidome per 80 taškų. Tai yra ryškiai per daug, ypač svečiuose.

Daugybė klaidų. Aišku, mums trūko dviejų svarbių žaidėjų.

Bet turime žiūrėti į priekį. Kita savaitė mums bus labai svarbi“, – Miunchene kalbėjo L.Westermannas.

– Po pertraukos „Žalgiris“ pagerino žaidimą ir jau buvo išsiveržęs į priekį. Ko pritrūko pergalei pasiekti?

– Nelengva ištraukti tokias rungtynes. Ypač prieš tokį varžovą.

Mes spurtavome, jie spurtavo. Po pertraukos žaidėme geriau, bet to neužteko. Pradžioje paleidome Williamsą. Nesitikėjome tokių jo metimų.

– Sukonkretinant gynybos klaidas, kas buvo didžiausia problema?

– Pažeidėme daug žaidimo plano taisyklių. Aišku, prisidėjo ir jų talentas. Bet darėme klaidas, kurias akcentavome prieš rungtynes.

Turime vengti tokių dalykų. Tai ir nulėmė rungtynes.

– Žaidėte labai rezultatyviai. Senasis gerasis Leo grįžo?

– Tiesiog bandžiau padėti komandai. Ypač, kai komandai trūko Wolterso. Visi žino jo reikšmę komandai.

Stengiuosi dirbti kaip įmanoma sunkiau. Šiandien pavyko. Tikiuosi bus daugiau tokių rungtynių.

Vasarinių padangų sezonas: kur rasti geriausią kainos ir kokybės santykį?
Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai