2012 03 30

Šarūnas Jasikevičius išpildė pažadą: „Panathinaikos“ nugalėjo „Maccabi“ Tel Avive

Tel Avivo „Maccabi“ klubas ketvirtadienį nepasinaudojo šansu nukarūnuoti Eurolygos čempionus Atėnų „Panathinaikos“ krepšininkus su Šarūnu Jasikevičiumi. „Panathinaikos“ išvykoje 78:69 palaužė „Maccabi“ ir išlygino ketvirtfinalio seriją iki trijų pergalių – 2:2.
Šarūnas Jasikevičius pelnė 13 taškų.
Šarūnas Jasikevičius pelnė 13 taškų. / AP/Scanpix nuotr.

Lemiamas – penktasis – serijos mačas vyks jau Atėnuose, o nugalėtojui atiteks kelialapis į Eurolygos finalo ketvertą.

Po pralaimėtų trečiųjų serijos rungtynių skambiai pareiškęs, kad „Panathinaikos“ vis tiek yra geresnė komanda nei „Maccabi“, Š.Jasikevičius ketvirtadienį Tel Avive buvo dėmesio centre.

36-erių lietuviui pavyko išpildyti pažadą – ant bedugnės krašto svyravęs „Panathinaikos“ gavo dar vieną šansą laimėti ketvirtfinalio seriją.

Visgi kova ketvirtadienį vyko iki paskutinių minučių. Nors „Panathinaikos“ po didžiosios pertraukos atitrūko dviženkle persvara (49:38), audringai daugiau nei 11 tūkst. sirgalių minios „Nokia“ arenoje palaikoma „Maccabi“ spurtu ketvirtajame kėlinyje persvėrė rezultatą jau savo naudai (65:64).

„Panathinaikos“ sezonas pakibo ant plauko, tačiau Željko Obradovičiaus auklėtiniai pademonstravo čempionų stiprybę ir, lemiamu metu laimėję atkarpą 10:0, išplėšė pergalę.

Svariai prie jos šįkart prisidėjo ir Š.Jasikevičius. Įžaidėjas per 21 minutę surinko 13 taškų (4/5 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, bet du kartus suklydo.

„Maccabi“: Devinas Smithas ir Keithas Langfordas – po 14, Lioras Eliyahu 12, Yogevas Ohayonas 9 (9 atk. kam.).

„Panathinaikos“: Nickas Calathesas 15, Šarūnas Jasikevičius 13, Dimitris Diamantidis ir Kostas Kaimakoglou – po 12.