2018 01 26

Sensacija Eurolygoje – „Crvena Zvezda“ be išvaryto trenerio nugalėjo „Olympiakos“

Eurolygoje svarbias pergales iškovojo Stambulo „Fenerbahče“ ir Belgrado „Crvena Zvezda“ ekipos.
Vassilis Spanoulis
Vassilis Spanoulis / „Scanpix“ nuotr.

Stambulo „Fenerbahče“ namuose 86:82 (22:18, 20:26, 23:13, 21:25) nugalėjo „Barcelona“ ekipą ir šventė jau penktą pergalę iš eilės.

Turkijos ekipą į pergalę vedė Bradas Wanamakeris, pelnęs 24 taškus ir atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus.

Nicolo Melli, kuris penktadienį šventė 27-ąjį gimtadienį, pridėjo 23 taškus.

Šiose rungtynėse pasirodė po traumos atsigavęs Nikola Kaliničius. Tiesa, krepšininkas žaidė tik dvi minutes ir taškų nepelnė.

Keturioliktą pergalę šventusi Turkijos ekipa Eurolygoje užima antrąją vietą.

Tryliktą pralaimėjimą patyrusi „Barcelona“ rikiuojasi dvylikta.

„Fenerbahče“: B.Wanamakeris 24, N.Melli 23, J.Vesely 12.

„Barcelona“: T.Heurtelis 21, A.Tomičius 20, A.Hanga, P.Koponenas ir V.Claveras po 12.

Belgrado „Crvena Zvezda“ namuose 89:78 (24:20, 19:14, 14:29, 32:15) nugalėjo Pirėjo „Olympiakos“ klubą.

Trečiajame kėlinyje antrą techninę pražangą gavo ir aikštės buvo išvarytas Belgrado ekipos treneris Dušanas Alimpijevičius.

Tai nesugriovė Belgrado ekipos, kuri ketvirtąjį kėlinį laimėjo net 32:15 ir išplėšė pergalę.

Septintą pralaimėjimą patyręs Graikijos klubas užima penktąją vietą.

Aštuntą pergalę iškovojusi Serbijos ekipa pakilo į vienuoliktą vietą.

„Crvena Zvezda“: D.Ennis 21, N.Dangubičius ir T.Rochestie po 11.

„Olympiakos“: V.Spanoulis 16, B.Robertsas 14, K.Papanikolaou 12, K.Wiltjeras 10.