2010 01 28

Šiškauskas vedė CSKA į aštuntąją pergalę iš eilės (nuotraukos)

Pirmą pergalę Eurolygos „Top-16“ etapo G grupėje iškovojo Maskvos CSKA su Ramūnu Šiškausku. Jevgenijaus Pašutino auklėtiniai namie 86:78 (20:15, 22:23, 23:19, 21:21) palaužė Malagos „Unicaja“ krepšininkus, o lietuvis buvo pergalės kalvis.
R.Šiškauskas nugalėtojams pelnė 23 taškus
R.Šiškauskas nugalėtojams pelnė 23 taškus. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Didžiausią persvarą maskviečiai įgijo trečio ketvirčio viduryje, kai po taiklaus Viktoro Chriapos metimo komandas skyrė 11 taškų – 58:47.

Ketvirto kėlinio pradžioje svečiams iš Andalūzijos buvo pavykę surengti spurtą 7:0 ir sumažinti deficitą iki trijų taškų (64:67), tačiau CSKA netrukus susigrąžino persvarą ir ją išlaikė iki pat rungtynių pabaigos. Tai buvo aštuntoji iš eilės CSKA pergalė Eurolygoje.

R.Šiškauskas žaidė 34 minutes, per kurias į varžovų krepšį įmetė 23 taškus (3/7 dvitaškių, 4/5 tritaškių, 5/5 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, du kartus suklydo, kartą prasižengė, išprovokavo 6 varžovų pražangas bei surinko 29 naudingumo balus.

CSKA: Ramūnas Šiškauskas 23, Trajanas Langdonas 19, Viktoras Chriapa 12 (13 atk. kam.), Andrejus Vorontsevičius 9, Aleksandras Kaunas 9.

„Unicaja“: Juanas Dixonas 17, Robertas Archibaldas 16, Georgis Printezis 14, Jiri Welshas 12.

28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius