Publikuota: 2019 sausio 4d. 22:54

Teisėjų darbo nekomentavęs D.Itoudis: „Žalgirį“ nugalėjome dėl dviejų dalykų

Dimitris Itoudis
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Dimitris Itoudis

Maskvos CSKA treneris Dimitris Itoudis dar neprasidėjus rungtynėms su „Žalgiriu“ neramiai mindžikavo šalia aikštės. Pralaimėjimas Kaune būtų stiprus smūgis trenerio kėdei Maskvoje, bet CSKA praslydo ir šventė pergalę 84:79. Po mačo graikas nesiėmė komentuoti teisėjų darbo ir išskyrė savo komandos pranašumus prieš „Žalgirį“.

Po tragiško trečiojo kėlinio 11:25 CSKA turėjo gelbėtis paskutinėmis rungtynių minutėmis.

„Laimingų Naujųjų metų visų jūsų šeimoms. Linkiu jums viso ko geriausio“, – pozityviai spaudos konferenciją Kaune pradėjo CSKA strategas.

„Sveikinu savo žaidėjus. Manau, mes dominavome pirmoje rungtynių pusėje ir gynėmės labai protingai. Mes privertėme juos klysti ir diktavome tempą. Trečiasis kėlinys mums buvo nuviliantis. Bet ketvirtajame kėlinyje mano žaidėjai parodė daug tikėjimo, kai buvo sunku. Jie daug keitėsi ginamaisiais, bet mes irgi gerai kūrėme žaidimą“, – trumpai rungtynių eigą aptarė D.Itoudis.

Maskvos klubo treneris išskyrė du elementus, kurie jo komandai padėjo nugalėti „Žalgirį“: „Mes išprovokavome 18 klaidų ir mes gerai kovojome po krepšiu. Tai yra didelis pasiekimas, kai žaidi su tokia komanda kaip „Žalgiris“. Mes laimingi, kad tokioje atmosferoje sugebėjome laimėti.“

CSKA treneriui ne itin nepatiko žurnalisto klausimas apie rungtynių kietumą. Žaidėjai metė net 68 baudų metimus, bet tai nenustebino D.Itoudžio.

„Kodėl taip buvo? Kaip tu pats manai? Tu nežinai? Aš negaliu kalbėti apie teisėjus. Tai buvo fiziškas žaidimas. Teisėjų darbas yra sunkus. Mes bandėme daryti pakeitimus rungtynių metu. Kokios rungtynės Eurolygoje nebūna kietos? Tikrai ne tos, kuriose žaidžia CSKA“, – atkirto graikas.