2016 04 10

ACB lyga: Mindaugo Kuzminsko šou užgožė buvęs „Lietuvos ryto“ gynėjas

Geriausias sezono rungtynes sužaidusio Mindaugo Kuzminsko pasirodymą užgožė buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ gynėjas Nicolas Laprovittola. Sekmadienį vykusiose ACB lygos rungtynėse lietuvio atstovaujama Malagos „Unicaja“ ekipa 84:91 (26:18, 16:19, 23:26, 19:28) nusileido „Movistar Estudiantes“ klubui.
Nicolas Laprovittola
Nicolas Laprovittola / Luko Balandžio / 15min nuotr.

81 proc. tikslumu rungtynėse šaudęs Lietuvos krepšininkas per 36-ias minutes pelnė 26 taškus, atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir du kartus perėmė kamuolį. M.Kuzminsko pasirodymas įvertintas net 31 naudingumo balu.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo prieš kelis mėnesius Vilniaus „Lietuvos ryte“ rungtyniavęs Nicolas Laprovittola, per 28-ias minutes pelnęs 29 taškus, atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus ir sugriebęs 3 atšousius kamuolius.

Užtikrintai akistatą pradėjusi „Unicaja“ pirmąjį kėlinį laimėjo aštuonių taškų skirtumu – 26:18. Vis dėlto nuo tada į duobę patekę Joano Plazos auklėtiniai pradėjo klysti, o svaraus M.Kuzminsko indėlio pergalei išplėšti neužteko.

Šiuo metu ACB lygos turnyrinėje lentelėje „Unicaja“ užima šeštą vietą, „Movistar Estudiantes“ ekipa – septyniolikta.