2015 06 27

Antroji Europos moterų krepšinio čempionato finalininkė – Prancūzijos rinktinė

Vengrijoje vykstančio Europos moterų krepšinio čempionato antrąja finalininke tapo Prancūzijos rinktinė, antrajame pusfinalio susitikime 63:58 (15:13, 14:18, 22:15, 12:12) įveikusi čempionės titulą praradusią Ispaniją.
Prancūzijos krepšininkės
Prancūzijos krepšininkės / AFP/„Scanpix“ nuotr.

16 taškų nugalėtojams pelnė Sandrine Gruda, 10 – Celine Dumerc, po 7 – Diandra Tchatchouang bei Gaelle Skrela.

Pralaimėjusiųjų gretose išsiskyrė Alba Torrens (13 tšk.), Marta Xargay (10 tšk.) ir Anna Cruz (8 taškai).

Sekmadienį lemiamoje dvikovoje prancūzės žais su pirmą kartą į finalą patekusią Serbijos rinktinę, kuri pusfinalyje 74:72 (18:18, 18:20, 23:19, 15:15) įveikė Baltarusijos komandą.

Pirmenybių nugalėtojos iškovos kelialapį į 2016 metų vasaros olimpiadą, o 2-5 vietas užėmusios rinktinės dėl teisės žaisti Rio de Žaneiro (Brazilija) olimpinėse žaidynėse varžysis papildomame atrankos turnyre.