2021 09 19

„Barcos“ startas: techninė pražanga Šarui ir išgimdyta pergalė namuose

„Barcelona“ pradėjo Ispanijos lygos sezoną sunkia pergale. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai 85:78 (26:14, 16:14, 16:30, 27:20) namuose nugalėjo Mursijos UCAM ekipą, o treneris iš Lietuvos užsidirbo ir techninę pražangą.
Šarūnas Jasikevičius
Šarūnas Jasikevičius / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Galingai rungtynes pradėjo „Barcos“ krepšininkai ir susikrovė dviženklę persvarą dar pirmajame kėlinyje, bet po pertraukos katalonai krito į duobę.

16:30 pralaimėjo „Barcelona“ trečiąjį kėlinį ir rezultatas prieš lemiamą ketvirtį buvo lygus 58:58.

Vis dėlto ketvirtajame kėlinyje „Barca“ sugebėjo ištraukti pergalę, o ją Šaras pažymėjo ir technine pražanga, likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutėms.

Rezultatyviausi Katalonijos komandoje buvo Cory Higginsas ir Nikola Mirotičius, surinkę po 18 taškų.

Rokas Jokubaitis aikštėje praleido 9 minutes, per kurias pelnė 2 taškus (1/1 dvit., 0/2 trit.), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą prasižengė, išprovokavo varžovo pražangą ir finišavo su 2 naudingumo balais savo sąskaitoje.

Kai gynėjas iš Lietuvos buvo aikštėje, „Barca“ pelnė 9 taškais mažiau nei UCAM.

Nigelas Hayesas per 28 minutes surinko 4 taškus (2/3 dvit., 0/1 baud. met.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus prasižengė, išprovokavo 3 pražangas ir finišavo su 11 naudingumo balų.

Pralaimėjusiems Isaiah Tayloras pelnę 18 taškų, buvęs žalgirietis Augusto Lima surinko 15 taškų ir atkovojo 6 kamuolius.

„Barcelona“: C.Higginsas ir N.Mirotičius po 18, B.Daviesas 17, R.Smitas 10, N.Calathesas 9.

UCAM: I.Tayloras 18, A.Lima 15 (6 atk. kam.), T.McFaddenas 14, J.Webbas 11, T.Bellasas 9.

Vasarinių padangų sezonas: kur rasti geriausią kainos ir kokybės santykį?
Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai