Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gegužės 13d. 12:24

Bare susimušęs ir krauju pasruvęs K.Porzingis pateikė savąją konflikto versiją

Kristapas Porzingis
Stopkadras / Kristapas Porzingis

Liepojoje į konfliktą įsivėlusi Latvijos krepšinio žvaigždė Kristapas Porzingis pagaliau prabilo ir pateikė savo versiją. Priminsime, kad kaimyninės šalies žiniasklaida šeštadienį užfiksavo, kai aukštaūgis viename bare įsivelia į konfliktą. Vaizdo įraše matyti, kad krepšininkui yra prakirstas antakis, suplėšyti kraujuoti marškiniai.

Maža to, aiškindamas santykius su kitais konflikto dalyviais, latvis šiurkščiai pastūmė moterį.

„Man kažkas smūgiavo pirmas, o aš tada nelikau skolingas ir daviau atgal. Du mano kompanijos dalyviai buvo sumušti, gulėjo ant žemės ir tai padarė vietiniai (rusakalbiai Liepojos gyventojai – red. past). Galiausiai konfliktas nurimo. Bet tuomet man į galvą kažkas paleido kėdę. Po to dar kelias ir muštynės prasidėjo iš naujo“, – savo šalies žiniasklaidai konfliktą komentavo K.Porzingis.

Anot krepšininko, jis tuomet pačiupo dar vieną vyrą, paguldė ant žemės ir smūgiavo jam į veido sritį. Tačiau tada pribėgęs vienas vyriškis kirto žvaigždei atgal ir šis pasruvo kraujais.

K.Porzingis neslėpė, jog šio konflikto metu susižeidė ranką, tačiau paneigė žiniasklaidoje pasirodžiusią informaciją, jog patyrė traumą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

01:09
02:13
02:24

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 24sek