2017 12 15

„Baskonia“ išnešė sveiką kailį iš Stambulo, CSKA neturėjo problemų namuose

Kauno „Žalgiris“ ketvirtadienį surengė šou Stambule. Ten pat dar vieną puikų pasirodymą pademonstravo ir Vitorijos „Baskonia“ (6-6) ekipa, kuri 82:81 (24:19, 21:23, 26:20, 13:17) nugalėjo „Anadolu Efes“ (3-9).
Vincentas Poirier
Vincentas Poirier / „Scanpix“ nuotr.

Nors didžiąją rungtynių dalį pirmavo baskai, „Anadolu Efes“ trečiojo kėlinio pabaigoje surengė puikų spurtą ir įgijo persvarą.

Situacija nesikeitė ir ketvirtajame kėlinyje, kai atrodė, kad aikštės šeimininkai užtikrintai laikė vadžias savo rankose.

Tačiau baskų klubas sugebėjo atsitiesti ir panaikinti varžovų pranašumą, kuris vienu metu jau siekė 9 taškus.

Likus žaisti 3 sekundes, baudų metimais pergalę išplėšė Vincentas Poirier.

Puikias rungtynes sužaidė serbas Vladimiras Štimacas. Jis pelnė 10 taškų ir nusiėmė net 17 kamuolių.

„Anadolu Efes“ yra paskutinėje Eurolygos turnyrinės lentelės vietoje, „Baskonia“ žengia devinta.

„Anadolu Efes“: E.McCollumas 21, B.Dunstonas 14, R.Ledo, V.Štimacas (17 atk. kam.) ir Z.Dragičius po 10.

„Baskonia“: T.Šengelia 17 (8 atk. kam.), V.Poirier (12 atk. kam.) ir M.Janningas po 16, R.Beaubois ir K.Jonesas po 9.

Kitose rungtynėse Maskvos CSKA (10-2) namuose surengė taškų lenktynes, kuriose 101:86 (21:20, 28:14, 23:23, 29:29) aplenkė Tel Avivo „Maccabi“ (7-5).

Į priekį Maskvos klubas pabėgo antrajame kėlinyje. Nors svečiai dar bandė vytis, tačiau pakovoti dėl pergalės nesugebėjo.

CSKA pergalės kalviu tapo 26 taškus pelnęs Nando De Colo, jis taip pat atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 5 kamuolius.

Rusijos ekipa yra Eurolygos lyderė, o „Maccabi“ pagal pergalių ir pralaimėjimų balansą susilygino su Kauno „Žalgiriu“.

CSKA: N.De Colo 26 (5 atk. kam., 6 rez. perd.) C.Higginsas 17, S.Rodriguezas 15 (11 rez. perd.), S.Antonovas ir K.Hinesas po 14.

„Maccabi“: N.Cole'as 24 (7 rez. perd.), D.Thomasas 14, J.Cohenas 12, D.Kane'as 10.