2018 03 28

Buvusio žalgiriečio šou nustelbė sirgalius puolęs komandos draugas

FIBA Čempionų lygos ketvirtfinalio rungtynės Turkijoje buvo ypač karštos. Mursijos UCAM nugalėjo „Pinar Karsiyaka“ ekipą 79:65, o ketvirtajame kėlinyje aikštė virto mūšio lauku.
Augusto Lima
Augusto Lima / nuotr. stopkadras

Sadielis Rojas kietai sustabdė į greitą ataką išbėgusį Berką Ugurlu, kuris ilgai nekilo nuo parketo.

Buvęs žalgirietis Augusto Lima dar aiškinosi situaciją su teisėju, o tuo metu padėtis tapo nevaldoma.

Įniršę turkų sirgaliai ėmė mėtyti daiktus į S.Roją, kuris nesiruošė likti skolingas ir įsivėlė į konfliktą su žiūrovais.

Emocijų netramdęs žaidėjas buvo išvarytas iš aikštės. Areną buvo priversti palikti ir aistrų nesuvaldę sirgaliai.

Į pergalę Mursijos komandą tempė praėjusiais metais Kauno „Žalgirio“ marškinėlius vilkėjęs A.Lima, kuris per 26 minutes surinko net 24 taškus ir atkovojo 7 kamuolius.

Dar iki pertraukos brazilas savo kraityje turėjo 19 taškų.

Atsakomosios rungtynės Ispanijoje vyks po savaitės.