2020 01 22

Čempionų lygoje – skaudi Jono Mačiulio ir AEK nesėkmė

Jono Mačiulio atstovaujama Atėnų AEK (7-5) krito kovoje su turnyro lentelės kaimynais. Graikijos klubas išvykoje 76:93 (13:24, 21:30, 23:20, 19:19) nusileido Burgoso „San Pablo“ (7-5) ekipai.
Jonas Mačiulis
Jonas Mačiulis / nuotr. FIBA

J.Mačiulis per 31 minutę pelnė 11 taškų (4/6 dvit., 0/3 trit., 3/3 baud. met.), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 2 kartus prasižengė, perėmė kamuolį ir surinko 13 naudingumo balų.

Tiesa, kai lietuvis buvo ant parketo, varžovai pelnė net 26 taškais daugiau nei AEK. Pagal šį rodiklį J.Mačiulis buvo blogiausias komandoje.

Anksčiau „Neptūne“ rungtyniavęs Jerai'us Grantas pralaimėjusiems surinko 15 taškų.

Vitoras Benite Ispanijos komandai pelnė 23 taškus, Draganas Apičius pridėjo 15 taškų.

Kovą dėl kamuolių „San Pablo“ laimėjo 37:26, po varžovų klaidų pelnė 21 tašką.

„San Pablo“: V.Benite 23, D.Apičius 15, T.McFaddenas 12, B.Fitipaldo 10 (7 rez. perd.).

AEK: N.Zisis 16, J.Grantas 15, J.Mačiulis 11 (5 atk. kam.).

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius