2017 12 07

CSKA šeimininkavo Bamberge, „Baskonia“ palaužė „Unicaja“

Maskvos CSKA klubas nesunkiai išvykoje nugalėjo Bambergo „Brose“. Kitose Eurolygos arenose intrigos buvo daugiau, o sunkias pergales šventė šeimininkai.
Eurolygos milžinų dvikovoje Maskvoje „Fenerbahče“ krepšininkai po pratęsimo palaužė CSKA. / „Scanpix“ nuotr.

Bamberge šeimininkai per pirmus du kėlinius metė rimtą iššūkį svečiams iš Maskvos, tačiau galiausiai raudonarmiečiai laimėjo 92:76 (22:20, 20:19, 28:20, 22:17).

Kiek daugiau nei 6 tūkstančių žiūrovų akivaizdoje nugalėtojus į pergalę vedė Nando De Colo, kuris surinko 20 taškų ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Willas Clyburnas pridėjo 15 taškų ir 9 atkovotus kamuolius, o 14 taškų pelnė ir 7 rezultatyvius perdavimus atliko Sergio Rodriguezas.

CSKA sėkmingiau kovojo po krepšiais ir nusiėmė 36 kamuolius, „Brose“ – 22.

„Brose“: A.Rubitas 16, R.Hickmanas 13, M.Lo ir L.Radoševičius po 9, D.Hackettas 8 (5 rez. perd.).

CSKA: N.De Colo 20 (4 rez. perd.), W.Clyburnas 15 (9 atk. kam.), S.Rodriguezas 14 (7 rez. perd.), S.Antonovas (7 atk. kam.) ir C.Higginsas po 12.

Tel Avivo „Maccabi“ po įtemptos kovos 94:91 (25:21, 21:25, 23:19, 25:26) savo aikštėje triumfavo prieš „Valencia“ ekipą.

Nors didžiąją rungtynių dalį pirmavo žydai, tačiau svečiai visą laiką laikėsi per kovinį atstumą.

Įdomu tai, kad Ispanijos ekipa prarado vos 4 kamuolius, „Maccabi“ suklydo 12 kartų.

Tiesa, Izraelio klubas puikiai pataikė. Tikslą pasiekė 67 proc. (28/42) dvitaškių ir 46 proc. (6/13) tritaškių.

Praėjusią savaitę Tel Avivo „Maccabi“ savo tvirtovėje palaužė ir Kauno „Žalgirį“.

„Maccabi“: P.Jacksonas 21, D.Thomasas 20, A.Parachouskis 14, N.Cole'as 12, M.Rollas 8 (6 rez. perd.).

„Valencia“: E.Greenas 24 (7 rez. perd.), F. San Emeterio 15, G.Vivesas 11, T.Hlinasonas 8.

Atkaklus mūšis vyko ir Vitorijoje, kur vietos „Baskonia“ 88:82 (27:12, 14:24, 18:20, 29:26) palaužė Malagos „Unicaja“.

Šioms rungtynėms teisėjavo ir lietuvis Jurgis Laurinavičius.

Vitorijos ekipą į pergalę vedė net 24 taškus pelnęs latvis Janis Timma, 12 taškų ir 6 atkovotus kamuolius pridėjo Tornikė Šengelia.

Iš viso „Baskonia“ atliko net 27 rezultatyvius perdavimus ir daug sėkmingiau nei varžovai metė dvitaškius (23/34, 68 proc. prieš 19/40, 48 proc.).

„Baskonia“: J.Timma 24, T.Šengelia 12 (6 atk. kam.), R.Beaubois 11, M. Janningas 10.

„Unicaja“: A.Wazcynskis 25, N.Nedovičius 13 (8 rez. perd.), R.McCallumas ir F.Brooksas po 11.