2020 11 22

D.Giedraičio „Estudiantes“ pagirtinai kovojo su „Unicaja“

Dovydo Giedraičio atstovaujama Madrido „Estudiantes“ (4-8) visas 40 minučių laikėsi kovoje prieš Malagos „Unicaja“, tačiau galiausiai buvo priversti sudėti ginklus – namų tvirtovėje pralaimėta rezultatu 90:92 (29:18, 22:24, 12:21, 27:29).
Dovydas Giedraitis
Dovydas Giedraitis / „Scanpix“ nuotr.

Ispanijos sostinės krepšininkai dominavo pirmoje žaidimo dalyje, tačiau po pertraukos pradėjo strigti varžovų gynybiniuose gniaužtuose ir svečius iš Malagos užleido į priekį.

Ketvirtajame kėlinyje „Estudiantes“ parodė charakterį ir iki paskutinių sekundžių kvėpavo oponentams į nugarą.

Likus 6 sek. „Unicaja“ turėjo kamuolį savo rankose, bet suklydo – Alessandro Gentile tolimu metimu galėjo išplėšti dramatišką pergalę, tačiau šis skriejo pro šalį.

D.Giedraitis rungtynes pradėjo starto penkete ir per 17 min. pasižymėjo 8 taškais (1/1 dvit., 2/5 trit.), 1 atkovotu ir perimtu kamuoliu bei 2 rezultatyviais perdavimais. Lietuvio žaidimo laiką apkarpė 4 asmeninės nuobaudos.

Madrido „Estudiantes“: Alessandro Gentile 20 (7 atk. kam., 22 naud. bal.), Alecas Brownas 19 (5/7 trit.), Aleksa Avramovičius (8 rez. perd., 23 naud. bal.) ir Johnas Robersonas po 14.

Malagos „Unicaja“: Alberto Diazas 16, Adamas Waczynskis 15, Alexas Bouteille 13, Francis Alonso 11.