2017 01 19 /23:45

Eurolyga: „Crvena Zvezda“ paguldė ir „Maccabi“ ekipą

Ketvirtadienį Eurolygoje sužaistos dar ketverios aštuonioliktojo turo rungtynės. Pergales šventė CSKA, „Barcelona“, „Fenerbahče“ ir „Crvena Zvezda“.
Nando De Colo
Nando De Colo / „Scanpix“ nuotr.

Pirmosiose vakaro rungtynėse Maskvoje CSKA 85:64 (21:17, 23:16, 25:15, 16:16) nugalėjo Bambergo „Brose“ krepšininkus.

CSKA klubui nepadėjo traumą patyręs Milošas Teodosičius. Tai leido sužibėti Nando de Colo, kuris surinko 26 taškus.

Tai buvo jau keturiolikta CSKA pergalė ir vienuoliktas Bambergo pralaimėjimas.

CSKA užima pirmąją vietą Eurolygoje. Bambergo klubas nukrito į dvyliktą vietą.

CSKA: N.De Colo 26, K.Hinesas 13, V.Fridzonas ir N.Kurbanovas po 10.

„Brose“: D.Theisas 16, N.Melli 15.

Stambulo „Fenerbahče“ namuose 84:63 (27:16, 17:12, 16:17, 24:18) nugalėjo Atėnų „Panathinaikos“.

Stambulo klubas šiose rungtynėse vertėsi be Ekpe Udoh, tačiau tai problemų nesukėlė.

Atėnų klubas ne tik pralaimėjo, bet ir neteko traumą patyrusio Chriso Singletono.

Vienuoliktą pergalę iškovojęs Stambulo klubas Eurolygoje užima penktą vietą.

Aštuntą pralaimėjimą patyręs Atėnų klubas rikiuojasi šeštas.

„Fenerbahče“: L.Datome 16, J.Vesely ir A.Duverioglu po 13, K.Sloukas 12, J.Nunnally 10.

„Panathinaikos“: M.Jamesas 25, C.Singletonas 13, K.C.Riversas 11.

Tel Avivo „Maccabi“ namuose 67:71 (17:16, 17:17, 20:15, 13:23) nusileido Belgrado „Crvena Zvezda“ ekipai.

Belgrado krepšininkai pergalę išplėšė ketvirtajame kėlinyje. Komandą tempęs Stefanas Jovičius iš viso pelnė 14 taškų ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Dešimtą pergalę iškovojusi „Crvena Zvezda“ pakilo į septintą vietą.

Dvyliktą pralaimėjimą patyręs Tel Avivo klubas rikiuojasi tik keturioliktas.

„Maccabi“: A.Goudelockas 19, C.Iversonas 13, S.Weemsas 12, V.Ruddas 11.

„Crvena Zvezda“: S.Jovičius 14, D.Thompsonas 10.

„Barcelona“ namuose 88:78 (16:15, 17:19, 30:19, 25:25) nugalėjo Stambulo „Anadolu Efes“.

Barselonos ekipa į priekį išsiveržė trečiajame kėlinyje ir pergalės nebepaleido.

Katalonijos klubas su aštuoniomis pergalėmis rikiuojasi dešimtas. Stambulo klubas su tiek pat pergalių – devintas.

„Barcelona“: P.Koponenas 20, V.Faverani 18, V.Claveras 14.

„Anadolu Efes“​: B.Paulas 25, T.Heurtelis 18, T.Honeycuttas 11.