2017 03 30

Eurolyga: fantastišką pergalę išplėšusi „Daruššafaka“ tęsia kovą dėl vietos „Top 8“

Ketvirtadienį Eurolygoje sužaistos trejos priešpaskutinio turo rungtynės. Itin svarbią pergalę iškovojo Stambulo „Daruššafaka“ ekipa.
Davidas Blattas
Davidas Blattas / „Scanpix“/AP nuotr.

Stambulo „Anadolu Efes“ namuose 77:69 (22:15, 21:21, 15:14, 19:19) nugalėjo Pirėjo „Olympiakos“.

Graikai rungtynes pradėjo spurtu 10:2, tačiau tai buvo vienintelis kartas, kai svečiai pirmavo. Turkai laimėjo kėlinį 22:15 ir išlaikė pranašumą iki rungtynių pabaigos.

Abi komandos vietas „Top 8“ etape buvo užsitikrinę jau anksčiau.

Septynioliktą pergalę iškovojęs Stambulo klubas užima šeštąją vietą. „Olympiakos“ rikiuojasi trečias ir žemiau jau nebenukris.

„Anadolu Efes“: T.Heurtelis 18, T.Honeycuttas (11 atkv.kam.), B.Paulas ir B.Dunstonas po 11.

„Olympiakos“: G.Printezis 16, V.Spanoulis (10 rez.perd.) 11.

Svarbiausios dienos rungtynės vyko Vokietijoje. Bambergo „Brose“ po pratęsimo namuose 97:99 (22:14, 18:15, 18:26, 13:15) nusileido Stambulo „Daruššafaka“ ekipai.

Pirmus du kėlinius užtikrintai pirmavo vokiečiai, bet turkai laimėjo trečią kėlinį 26:18 ir sugrąžino intrigą. Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Daruššafaka“ išlygino rezultatą 58:58. Po įtemptos kovos „Brose“ po septynių Danielio Theiso taškų iš eilės išsiveržė į priekį. Tačiau Luke'as Harangody išlygino rezultatą 84:84 ir išplėšė pratęsimą.

Pratęsimą 15:13 laimėjo Turkijos ekipa ir nutraukė septynių iš eilės pralaimėjimų seriją išvykose.

Nugalėtojams net 30 taškų surinko Bradas Wanamakeris.

Stambulo klubas su Belgrado „Crvena Zvezda“ kaunasi dėl paskutinės vietos kitame etape.

Paskutiniame ture laukia šių ekipų akistata.

Bambergo klubas į kitą etapą jau nepateks – vienuoliktą pergalę iškovoję vokiečiai rikiuojasi dvylikti.

„Brose“: F.Causeuras 15, D.Theisas ir M.Lo po 13, N.Melli 12, D.Milleris ir N.Zisis po 11.

„Daruššafaka“: B.Wanamakeris 30, W.Clyburnas 26, A.Moermanas 19, L.Harangody 10.

Nieko nebelemiančiose rungtynėse „Barcelona“ 76:71 (23:13, 17:19, 18:22, 18:17) nugalėjo Tel Avivo „Maccabi“.

Dvyliktą pergalę iškovojusi Katalonijos ekipa rikiuojasi dvylikta. „Maccabi“ – keturioliktas.

„Barcelona“: A.Tomičius 15, P.Koponenas 14, A.Vezenkovas ir B.Olesonas po 13.

„Maccabi“: G.Mekelis 18, V.Ruddas 11, D.Simpsonas 10.