2016 01 29 /2016 01 30

Eurolyga: galingai žaidęs Mindaugas Kuzminskas mačo pabaigoje šildė suolą

Penktadienio vakarą sužaistos dar ketverios Eurolygos „Top 16“ etapo rungtynės. Mindaugo Kuzminsko Malagos „Unicaja“ patyrė jau trečią pralaimėjimą. Pergalėmis džiaugėsi Belgrado „Crvena Zvezda“, Atėnų „Panathinaikos“ ir Vitorijos „Laboral Kutxa“.
Mindaugas Kuzminskas
Mindaugas Kuzminskas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

E grupėje Malagos „Unicaja“ su Mindaugu Kuzminsku namuose 75:85 (23:21, 24:25, 19:20, 9:19) nusileido Stambulo „Anadolu Efes“ krepšininkams.

Rezultatas prieš paskutinį kėlinį buvo lygus. Rungtynių pabaiga buvo sėkmingesnė svečiams. Nors M.Kuzminskas buvo vienas iš rezultatyviausių Malagos ekipoje, Joanas Plaza nusprendė lietuvį pasodinti. Jis lemiamomis minutėmis nežaidė. Ispanai per dešimt minučių pelnė vos 9 taškus ir patyrė trečią pralaimėjimą.

Mindaugas Kuzminskas per 25 minutes pelnė 16 taškų (4/6 dvitašk., 2/4 tritaškiai, 2/2 baud.) ir kartu su Richardu Hendrixu buvo rezultatyviausias Malagos ekipoje. Lietuvis taip pat atkovojo 6 kamuolius ir padarė dvi klaidas.

Nugalėtojams Jaysonas Grangeris surinko 22 taškus, Jonas Diebleris pridėjo 16.

Malagos ekipa nukrito į ketvirtą vietą grupėje.

Kitose E grupės rungtynėse Belgrado „Crvena Zvezda“ 80:66  (33:21, 17:16, 17:17, 13:12) nugalėjo Krasnodaro „Lokomotiv“.

Serbijos ekipa pranašumą susikrovė dar pirmajame kėlinyje ir pergalės iš rankų nepaleido.

Quincy Milleris pelnė 24 taškus nugalėtojams, Tarence'as Kinsey pridėjo 19, Maikas Zibersas – 18.

Krasnodaro klubui A.Randolphas surinko 22 taškus, 16 pridėjo M.Delaney, 15 – Victoras Claveras.

Belgrado ekipa pakilo į trečiąją vietą grupėje.

Įnirtinga kova užvirė tarp Atėnų „Panathinaikos“ ir Stambulo „Darussafaka“ ekipų. Pergalę 82:79 (16:21, 26:17, 21:20, 19:21) šventė graikai.

Likus žaisti dvi minutes rezultatas buvo lygus. Nickas Calathesas baudos metimu persvėrė rezultatą, Miroslavas Raduljica pridėjo dvitaškį. Rezultatą mažino Jamonas Gordonas. Prasidėjusiame baudų kare laimėjo graikai.

M.Raduljica Atėnų ekipai pelnė 17 taškų, N.Calathesas pridėjo 14, V.Jankovičius – 12.

Stambulo klubui J.Gordonas surinko 26 taškus, Luke'as Harangody – 18.

Kauno „Žalgirio“ grupėje „Barcelona“ po pratęsimo 78:81 (15:13, 14:18, 15:20, 26:19, 8:11) nusileido Vitorijos „Laboral Kutxa“ krepšininkams.

Antrą pratęsimą galėjo išplėšti Pau Ribaso tritaškis, tačiau jis buvo netaiklus.

Alexas Abrinesas buvo rezultatyviausias Barselonos ekipoje su 16 taškų.

I.Bourousis pelnė 21 tašką Vitorijos ekipai. Po 10 pridėjo J.Blazičius ir T.Šengelija.